Dot.: problem po aktalizacji

autor: Kruk735
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

problem po aktalizacji

★★★ Novice

już wczoraj podczas ściągnięcia aktualizacji były problemy ale liczyłem że gdy w końcu się ściągnęła mogę cieszyć się znowu grą nic bardziej mylnego , już gdy odpalałem nowy tryb w Apexie zauważyłem że mój Pathfinder jest cały czarny tak jakby był oblepiony cieniami następna legenda towarzysza była normalna i gdy trzeci gracz wybrał Wraith też były te cienie ale pomyślałem że to jakiś chwilowy bugg zdarza się . Po wylądowaniu gra zaskoczyła mnie jeszcze bardziej gdyż obok mnie pojawiały się czarne kwadraty szczególnie jak patrzyłem w "dół" mojej postaci dalej nie było lepiej każda skrzynia z towarem gdy podchodziłem robiła się cała czarna ogólnie gra jest nie grywalna w takim stanie

jeszcze nie spotkałem się z grą w której po jej aktualizacji czy też samego windowasa gra staje się nie grywalna i to nie mój pierwszy post tutaj za każdym razem występują takie błędy a sprzęt na którym gram jest w bardzo dobrym stanie

w Apexa gram rok 1200h nabite ale jak tak dalej pójdzie trzeba opuścić tą społeczność bo szkoda nerwów

ma ktoś tak podobnie ? zna ktoś jakiś pomysł na rozwiązanie tego ?

Wiadomość 1 z 6 (477 wyświetleń)

Dot.: problem po aktalizacji

★★★★★ Newbie
@Juggernaut_Geth sprawdź spójność plików
Wiadomość 2 z 6 (452 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem po aktalizacji

★★★★★ Newbie

mam ten sam problem teraz po aktualizacji do sezonu 6 czy jakos to rozwiazales? 

Wiadomość 3 z 6 (347 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem po aktalizacji

Community Manager

Hej @Zapatroszony 

 

Kliknij prawym przyciskiem myszy na okładkę gry w Origin i wybierz opcję "Napraw". 

Wiadomość 4 z 6 (341 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem po aktalizacji

★★ Apprentice
@EA_Kuba Podczas aktualizacji wyskakiwał komunikat, że będzie aktualizacja origina o 19:15, po czym wyskakiwał błąd, że nie ma miejsca na dysku, a wiem ,że miejsce jest, bo pokazywało, że aktualizacja waży 11GB, a ja mam 26 GB wolnego. Więc wylogowałem się z origina, apo ponownym uruchomieniu wszystko się zatrzymało na wznawianiu pobierania aktualizacji do gry -.-
Wiadomość 5 z 6 (327 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem po aktalizacji

★★★ Newbie

mam to samo coś popsuli!!!

Wiadomość 6 z 6 (319 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem