poza zasięgiem pracy

autor: milaczips
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

poza zasięgiem pracy

★★★ Newbie

Witam, 

Mam problem z uruchomieniem gry star wars Battlefront II. Gra zainstalowana przez orgin, gdy ją odpalam niby wygląda wszystko okey. Po momencie ekran startowy ciemnieje i ukazuje się komunikat poza zasięgiem pracy 67.3Khz/60Hz. Wiem, że chodzi o odświeżanie monitora. Ustawiłem w opcjach monitora i karty graficznej te same wartości 60 Hz, ściągnąłem nowy sterownik z zalecanych ze strony nivida.com. Gra dalej się uruchamia i zaraz pokazuje się ten sam komunikat. Ciemny obraz i tyle z gry.  Chciałem w opcjach gry zmienić ustawienia i wymagania, ale nie da się tego wykonać. Proszę o pomoc, co mogę zrobi  ???

 

Wiadomość 1 z 2 (504 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: poza zasięgiem pracy

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@milaczips Witaj!

 

Spróbuj poniższe kroki:

 

  • W momencie uruchomienia gry, wciśnijcie kombinację klawiszy ALT + ENTER 

    lub

    W przypadku problemu z domyślną rozdzielczością , wpiszcie poniższy parametr:

    Capture121.PNG


  • KONFLIKT ROZDZIELCZOŚCI - zgodnie z tym wątkiem zmieńcie swoją rozdzielczość domyślną na chwilę: przykład z 1920x1080 na np. 1280x1024, potem ustawcie raz jeszcze domyślną 1920x1080 i spróbujcie uruchomić grę.

  • W katalogu ustawień gry  Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) > STAR WARS Battlefront II, otwórzcie plik BootOptions.ini w Notatniku i zmieńcie wartość jak poniżej:

    fe1121222.png

    To samą wartość ustawcie w pliku ProfileOptions_profile w tym samym katalogu settings:

    fe11212122.png
Wiadomość 2 z 2 (406 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem