pomocy z instalacja origina

autor: poprostul3wy
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

pomocy z instalacja origina

★★ Novice

witam, mam problem z instalacja origin. Powód jest taki że podczas pobierania pojawia sie bład api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll. Gdy czytałem temat o tym samym mowili o instalacji nowego microsofta C++ ale nic nie mogło. Prosze o pomoc 

Wiadomość 1 z 9 (335 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: pomocy z instalacja origina

[ Edytowane ]

@poprostul3wy 

 

 

Zapoznaj się z rozwiązaniami podanymi przez doradców EA, oraz graczy :

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Mam-blad-przy-wlaczaniu-origin-api-ms-win-runtime-l1-1... i następne strony.

Jeżeli uważnie przeczytasz wszystkie porady i zastosujesz je u siebie, powinno pomóc. Standard smile

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 9 z 9 (204 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: pomocy z instalacja origina

Witaj @poprostul3wy 

 

Spróbuj kroków opisanych w tym temacie oraz jego odnośnikami: https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Mam-blad-przy-wlaczaniu-origin-api-ms-win-runtime-l1-1... .

Przejrzyj także ten zbiór "INFO-Origin-Zbior-informacji-i-rozwiazan-znanych-problemow".

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 9 (327 wyświetleń)

Dot.: pomocy z instalacja origina

★★ Novice

nic nie pomaga.

Wiadomość 3 z 9 (318 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: pomocy z instalacja origina

[ Edytowane ]

@poprostul3wy

 

1. Odinstaluj aplikację Origin  programem Revo
2. Uruchom ponownie komputer.

3. Zrestartuj swój router/modem, a następnie wykonaj czysty rozruch systemu.

4. Pobierz  Pakiet redystrybucyjny Microsoft Visual C++ dla programu Visual Studio 2015, 2017 i 2019. 
5. Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję Origin: Pełny instalator (PC)

6. Uruchom plik instalacyjny jako administrator.

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 4 z 9 (309 wyświetleń)

Dot.: pomocy z instalacja origina

Community Manager

Hej @poprostul3wy 

 

Czy udało Ci się rozwiązać problem na podstawie wskazówek @danuta720 ? Standard smile Daj nam znać :eahigh_file:

Wiadomość 5 z 9 (244 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: pomocy z instalacja origina

★★ Novice
@EA_Kuba nie pomogło
Wiadomość 6 z 9 (225 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: pomocy z instalacja origina

[ Edytowane ]

Hej @poprostul3wy 

 

Sprawdź, czy Twój Windows jest aktualny, jeżeli nie to go zaktualizuj i jeszcze raz zastosuj powyżej podane porady.

 

Daj znać, jak poszło.

 

Pozdrawiam. 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 7 z 9 (219 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: pomocy z instalacja origina

★★ Novice
@danuta720 jest aktualny
Wiadomość 8 z 9 (210 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: pomocy z instalacja origina

[ Edytowane ]

@poprostul3wy 

 

 

Zapoznaj się z rozwiązaniami podanymi przez doradców EA, oraz graczy :

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Mam-blad-przy-wlaczaniu-origin-api-ms-win-runtime-l1-1... i następne strony.

Jeżeli uważnie przeczytasz wszystkie porady i zastosujesz je u siebie, powinno pomóc. Standard smile

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 9 z 9 (205 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem