Dot.: origin: "Logowanie online jest obecnie niemożliwe"

autor: 96_adorancja
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

origin: "Logowanie online jest obecnie niemożliwe"

★★★ Novice

hej,

otrzymuję od ok. tygodnia komunikat "Logowanie online jest obecnie niemożliwe". w trakcie tego czasu na parę godzin problem sam się rozwiązał tzn. któregoś razu po prostu udało mi się zalogować i pograłem z dwie godziny (wieczorem) a na drugi dzień rano problem już wrócił.

 

problem nie wynika z ipv6, bo go nie mam (sprawdzałem zgodnie z info w innych postach).

 

aplikacje origin i apex są dozwolone w wyjątkach zapory we wszystkich sieciach (prywatnych i publicznych), zatem nie jest to problem zapory.

 

stosowałem wszystkie rozwiązania z problemy z połączeniem oraz zaawansowane problemy z połączeniem a także z brak gier origin (bo było to też wymieniane w innych postach jako rozwiązanie), zatem nie sądzę, by problem wynikał z mojego połączenia. zwłaszcza, że korzystam z niego pisząc tę wiadomość i na drugim komputerze mój siostrzeniec gra w apex na origin w tej samej sieci.

 

gram na kablu.

 

reinstalowałem aplikację origin kilka razy, ale to nie pomogło.

 

proszę o wskazówki, pomoc, ale różne od tych wymienionych powyżej. w przeciwnym wypadku proszę ea o uwolnienie apexa od origina - to jedyna gra, dla której mam origin i jedyna, w którą nie mogę grać online. może osobny launcher czy coś.

 

pozdrawiam

Wiadomość 1 z 4 (1 602 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: origin: "Logowanie online jest obecnie niemożliwe"

★★★ Novice

wypełniłem na stronie pomocy origina formularz z prośbą o oddzwonienie (bo maila nie ma podanego) celem rozwiązania problemu. 

 

oto rozwiązanie:

zainstalujcie starszą wersję origin, bo to uaktualniony klient powoduje błędy:

 

stary origin - pobierz

 

przypominam, by wyłączyć aktualizacje, bo znowu przestanie działać ; )

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (1 571 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: origin: "Logowanie online jest obecnie niemożliwe"

★★★ Novice

wypełniłem na stronie pomocy origina formularz z prośbą o oddzwonienie (bo maila nie ma podanego) celem rozwiązania problemu. 

 

oto rozwiązanie:

zainstalujcie starszą wersję origin, bo to uaktualniony klient powoduje błędy:

 

stary origin - pobierz

 

przypominam, by wyłączyć aktualizacje, bo znowu przestanie działać ; )

 

Wiadomość 2 z 4 (1 572 wyświetleń)

Dot.: origin: "Logowanie online jest obecnie niemożliwe"

★★ Novice

Te starszą wersję musiałem instalować z odpiętym internetem bo sama się aktrualizowała.

Po instalacji mam 3 opcje:

-Automatycznie aktualizuj

-Zaktualizuj aplikacje origin

- uruchom w offline bez aktualizacji.

 

Oczywiście pierwsze 2 opcje powoduja brak mozliwosci logowania a 3 opcja nie pozwala uruchomic offline bo 1 uruchomienie origine musi być online.

 

Koło zamknięte.

 

Jak zalogować się do Origine. Proszę o pomoc

Wiadomość 3 z 4 (1 523 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: origin: "Logowanie online jest obecnie niemożliwe"

★★★ Novice

fakt, jak na drugi dzień znów chciałem pograć - spotkało mnie to samo - samo się zaktualizowało a potem krzyczało, że nie ma internetu (ciekawe jak się wobec tego zaktualizowało...)

 

polecam reinstalację windowsa LUB kupno konsoli. ea to firma, która nie ogarnia jak zrobić system logowania, więc lepiej, żeby np logować się na xbox przez xbox live to gry. wtedy się da Standard smile sprawdziłem i polecam.

 

PS po reinstalacji systemu na PC origin na razie działa. ale zobaczymy na ile Wink

Wiadomość 4 z 4 (1 230 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem