Dot.: origin kod błedu 9.0

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

origin kod błedu 9.0

★★★★★ Newbie

Dobry Wieczor, pisze do was ponieważ mam problem z Origin, Wczoraj jak chcialem,włączyć gre to wyskoczyl mi komunikat że "Skrót Origin zostal usunięty" Wiec odinstalowalem, i w czasie instalacji napotkalem problem:https://zapodaj.net/807adb90da5e7.png.html Próbowalem wszelkich sposobów ale nic nie pomaga. Myśle ze wy mi pomozecie Standard smile

Wiadomość 1 z 6 (6 613 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: origin kod błedu 9.0

Hej.

Na początek prosiłbym abyś usunął ręcznie aplikację Origin. - LINK

Po usunięciu programu, pobierz plik instalacyjny Origin z tej strony internetowej - https://www.origin.com/download

Następnie otwórz pobrany folder, naciśnij Prawym Przyciskiem Myszy (PPM) na plik "OriginThinSetup.exe" i wybierz "Uruchom jako administrator".

 

Jeśli to nie zadziała, a instalacja się nie powiedzie, wykonaj bardziej rozbudowane poniższe kroki w wymienionej kolejności.

  1. Ręcznie odinstaluj aplikację Origin.
  2. Uruchom program CCleaner.
  3. Zrestartuj swój router/modem, a następnie wykonaj czysty rozruch systemu.
  4. Upewnij się, że Kontrola Konta Użytkownika jest włączona.
  5. Pobierz najnowszą wersję aplikacji Origin, oraz uruchom plik instalacyjny jako administrator.
  6. Dodaj Origin do wyjątków w zaporze oraz antywirusie, a następnie upewnij się, że wszystkie wymagane porty są otwarte.
  7. Na koniec uruchom zainstalowany program Origin jako administrator.

POWODZENIA!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (6 876 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: origin kod błedu 9.0

Hej.

Na początek prosiłbym abyś usunął ręcznie aplikację Origin. - LINK

Po usunięciu programu, pobierz plik instalacyjny Origin z tej strony internetowej - https://www.origin.com/download

Następnie otwórz pobrany folder, naciśnij Prawym Przyciskiem Myszy (PPM) na plik "OriginThinSetup.exe" i wybierz "Uruchom jako administrator".

 

Jeśli to nie zadziała, a instalacja się nie powiedzie, wykonaj bardziej rozbudowane poniższe kroki w wymienionej kolejności.

  1. Ręcznie odinstaluj aplikację Origin.
  2. Uruchom program CCleaner.
  3. Zrestartuj swój router/modem, a następnie wykonaj czysty rozruch systemu.
  4. Upewnij się, że Kontrola Konta Użytkownika jest włączona.
  5. Pobierz najnowszą wersję aplikacji Origin, oraz uruchom plik instalacyjny jako administrator.
  6. Dodaj Origin do wyjątków w zaporze oraz antywirusie, a następnie upewnij się, że wszystkie wymagane porty są otwarte.
  7. Na koniec uruchom zainstalowany program Origin jako administrator.

POWODZENIA!

Wiadomość 2 z 6 (6 877 wyświetleń)

Dot.: origin kod błedu 9.0

★★★ Newbie

Witam,też jestem graczem, wczoraj Origin działał bez zarzutu niestety dzisiaj chcąc zainstalować FIFĘ18 zaczęło mi ściągać aktualizację i pojawił się błąd 9.0. Odinstalowałem Origin i chciałem zainstalować na nowo, ale w trakcie instalacji pokazuje dokładnie ten sam błąd. czy można z tym coś sensownego zrobić czy po prostu czekać aż Origin naprawi aplikację? Lenovo Legion

Wiadomość 3 z 6 (6 441 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: origin kod błedu 9.0

[ Edytowane ]

Witaj @Michael_michau

zastosuj kroki przedstawione przez @Revan2000s , błąd nie występuje często.

Wiadomość 4 z 6 (6 436 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: origin kod błedu 9.0

★★★ Newbie

Dziękuję ale nic nie pomogło, uruchomiłem jako adm i nic, nadal ten sam błąd. Dodam że wczoraj działało, dopiero nowa dzisiejsza aktualizacja robi jakiś problem

Wiadomość 5 z 6 (6 428 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: origin kod błedu 9.0

@Michael_michau

Jeśli wykonałeś wszystkie podane wcześniej kroki, a problem wciąż występuję spróbuj postępować także zgodnie z tymi:

FIX 1 Usuń plik openglblacklist.json znajdujący się w C:\Pliki Programów(x86)\Origin\platforms
 
FIX 2  Usuń całą zawartość następujących folderów: 

C:\Users\YOUR_USER_NAME\AppData\Local\origin\origin\cache\QtWebEngine\Default\Cache\

oraz

<C:\Users\YOUR_USER_NAME\AppData\Local\origin\Web Cache\


FIX 3 Usuń folder SelfUpdate z lokalizacji C:\ProgramData\Origin\SelfUpdate i uruchom ponownie Origin

FIX 4  Usuń plik OriginThinSetupInternal.exe znajdujący się w C:\Pliki Programów(x86)\Origin\

 

Zapisz się także do wersji BETA aplikacji Origin:

  1. Naciśnij na Origin w lewym górnym rogu aplikacji.
  2. Wybierz Ustawienia aplikacji
  3. W zakładce Aplikacja "zjedź" na dół i zaznacz Instaluj wersje beta aplikacji Origin

Bez tytułu.png

Wiadomość 6 z 6 (6 423 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem