opóźnienia w grze

autor: kafarmaestro
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

opóźnienia w grze

★★★ Newbie

Mianowicie, w sobotę rozpoczęły moje problemy z wszelka rozgrywka online, przy losowaniu rywala opóźnienie zawsze wskazuje 5 lub 4 kreski, aż nagle spada do jednej kreski. Przechodząc do meczu mam takie lagi, ze aż odechciewa się grac, po prostu nie ma na to szans. Grając w środku nocy problem ustapil, natomiast nastepnego dnia rano problem powrócił i trwa aż do teraz. Prędkość internetu praktycznie nie uległa zmianie w porownaniu do wczesniejszych prędkości, wszystkie inne aplikacje na konsoli chodzą jak zawsze. Porady od konsultanta EA oraz reset konsoli ze strony Sony nie pomogły. Probowalem połączenia po Wi-Fi i po kablu na wszystkich możliwych ustawieniach, a problem mimo to nie ustąpił. Odinstalowalem nawet Fife i zainstalowałem na nowo, nadal to samo. Czy ktoś z Was miał kiedyś podobny problem i moglby cos na to poradzić?

Wiadomość 1 z 1 (244 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA