notoryczne odbijanie sie pilki pod nogi przeciwnika

autor: chudy8804
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: notoryczne odbijanie sie pilki pod nogi przeciwnika

[ Edytowane ]
★ Guide

Ta gra to coraz większy syf! To moja ostatnia FIFA! Więcej się nie nabiorę. 300PLN wywalone w błoto!

EA obstaje, że nie ma „handicapu” i kłamie nas w oczy. Nie rozumiem, po co to wszystko. Wczoraj wieczorem grałem w Futa i przeźyłem coś, co całkowicie obrzydziło mi tą grę. Gość miał lepszych zawodników ode mnie. Nagle w moim polu karnym - rzekomo - fauluję jego napastnika. Rzut karny! Kieruję bramkarza w lewy dół, a on... Wink. rzuca się w prawy dół i broni karnego!!!

Wiadomość 11 z 14 (468 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: notoryczne odbijanie sie pilki pod nogi przeciwnika

★★★★★ Apprentice

Też już tak miałem, ale w trybie Sezony. Początkowo pomyślałem że to jakiś bug ze sterowaniem, ale okazuje się że nie.

Wiadomość 12 z 14 (459 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: notoryczne odbijanie sie pilki pod nogi przeciwnika

★★ Apprentice

Nie jesteś sam. Ja ciągle tak mam. Dodatkowo ostatnio biją mi normalnie zawodników na boisku, a faulu nie ma. Piłka przelatuje przez moich zawodników. A najbardziej mnie wkur…. jak zawodnik przeciwnika stoi lub biegnie za plecami mojego zawodnika i przenika przez niego lub dostaje turbo spidu i szybkim "chop" przeskakuje przed mojego zawodnika. Przecinanie linii podań to rzadkość. Ogólnie taktyka w ogóle nie działa, a zawodnicy żyją własnym życiem - np. ja wciskam przycisk na padzie aby podać lub strzelić, a o on biegnie jeszcze 6 kroków tak by zabrali mu piłkę. EA tłumaczy, że to słaby internet. Może i tak ale od amatora do zawodowca jest ok. problem jest dopiero na wyższych poziomach lub na online. ROZPACZLIWIE SZUKAM ROZWIĄZANIA JAK KTOŚ ZNA NIECH NAPISZE. PROSZĘ. Pozdrawiam M. 

Wiadomość 13 z 14 (415 wyświetleń)

Dot.: notoryczne odbijanie sie pilki pod nogi przeciwnika

★★ Guide

I to jest najbardziej bez sensu, obrońcy po 40 tempa i tak łapią piłkarzy pokroju Douglasa Costy itp..

Wiadomość 14 z 14 (347 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA