nie mam dostępu do zakładki sojusz

autor: MoherPower1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

nie mam dostępu do zakładki sojusz

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam

Mam problem następujący na wszystkich urządzeniach na których gram mam w zakładce sojusz informację że " usługi są chwilowo niedostępne.. sprawdź ponownie później"

 

Mam teraz 10 lvl i dołączyłem do sojuszu poprzez tablicę wyników. jestem w sojuszu zaakceptowany. mam na głównym ekranie informację że w zakładce sojusz czeka na mnie jakaś informacja ale niestety po wejściu w zakładkę sojusz wita mnie powyższy komunikat. taka sytuacja jest na moim telefonie oraz na emulatorze androida na PC o nazwie bluestacks. 

 

załączam odpowiednie screany. wykonałem je na komputerze bo było mi wygodniej. taka sama sytuacja jest na moim telefonie. Taka sytuacja była od początku gry i myślałem że ta opcja będzie dostępna z czasem ale moi znajomi mają niższe lvl i mówią że już mogą tą zakładkę widzieć. przeinstalowałem grę już kilka razy i dalej to samo

Wiadomość 1 z 1 (1 083 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem