nie liczy mi zabić bronią Lebel model 1886 wersja snajperska

autor: WilsonPoland
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

nie liczy mi zabić bronią Lebel model 1886 wersja snajperska

★★★ Newbie

nie mogę zrobić weterana ponieważ nie liczy mi zabić bronią Lebel model 1886 wersja snajperska ? a wcześniej nie liczyło mi granatników medykiem co robić ?

Wiadomość 1 z 4 (446 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie liczy mi zabić bronią Lebel model 1886 wersja snajperska

Hej,

Czy masz na myśli to zadanie, w którym należy wykonać określoną liczbę asyst peryskopem oraz 5 zabić strzałem w głowę?

Jeśli tak, to najpierw należy wykonać asysty, a dopiero po ich wykonaniu postęp w zabiciach strzałem w głowę zostanie zapisany. Trzeba też wziąć pod uwagę, że muszą one zostać wykonane podczas jednej rundy.

Jeżeli masz na myśli inne zadanie, napisz tutaj jego dokładne wymagania.

Wiadomość 2 z 4 (440 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie liczy mi zabić bronią Lebel model 1886 wersja snajperska

★★★ Newbie

sokole oko weteran zabij 50 wrogów 1886 wer snajperska po prostu zabijam tą bronią i mi nie liczy ;]  cały czas mam 0 a inne liczy

 

Wiadomość 3 z 4 (431 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie liczy mi zabić bronią Lebel model 1886 wersja snajperska

Community Manager (retired)

@WilsonPoland

 

Problem odblokowania "Sokole oko (weteran)"  jest zgłoszony do studia na podstawie raportów innych graczy. Błąd jest jednak w samym opisie (wariant Piechoty zamiast Snajperski) i sama specjalizacja odblokowuje się prawidłowo jeśli właśnie korzystasz z wersji Lebel Model 1886 Snajperski:

 

2312221.PNG 

 

11112315.PNG

 

Powodzenia!

 

 

Wiadomość 4 z 4 (411 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem