#nfs payback sound exuchast

autor: Kubixi115
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

#nfs payback sound exuchast

★ Novice
Czy istnieje poprawienie dźwięków wydechow samochodów takich jak bmw Audi nissan Mustang jeśli tak. To dziekuje



Pozdrawiam zespół need for speed Kubixi115
Wiadomość 1 z 3 (679 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: #nfs payback sound exuchast

Community Manager

Hej @Kubixi115

 

Jeżeli chodzi o poprawienie dźwięku, to może być z tym malutki problem Standard smile. Nie wiem czy wiesz, ale dźwięk samochodów (silnika, pisku opon etc.) nie jest tworzony komputerowo a nagrywany na torze z udziałem prawdziwych samochdów Standard smile Poprawienie dźwięku w grze wiązałoby się z poprawieniem, dźwięku samego samochodu. 

 

Chętnie dowiedziałbym się, w których dokładnie momentach, dźwięk samochodów w grze nie spełnia Twoich oczekiwań i co konkretnie chciałbyś poprawić Standard smile

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (821 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: #nfs payback sound exuchast

Community Manager

Hej @Kubixi115

 

Jeżeli chodzi o poprawienie dźwięku, to może być z tym malutki problem Standard smile. Nie wiem czy wiesz, ale dźwięk samochodów (silnika, pisku opon etc.) nie jest tworzony komputerowo a nagrywany na torze z udziałem prawdziwych samochdów Standard smile Poprawienie dźwięku w grze wiązałoby się z poprawieniem, dźwięku samego samochodu. 

 

Chętnie dowiedziałbym się, w których dokładnie momentach, dźwięk samochodów w grze nie spełnia Twoich oczekiwań i co konkretnie chciałbyś poprawić Standard smile

 

Wiadomość 2 z 3 (822 wyświetleń)

Dot.: #nfs payback sound exuchast

★ Novice
Chodzi mi o Audi rs3 to nie jest prawdziwy dźwięk samochodu
Wiadomość 3 z 3 (625 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem