monety APEX brak po zakupie

autor: NATiVE_0086
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

monety APEX brak po zakupie

★★ Novice

Witam, kupiłem monety apex i nie otrzymałem ich w grze. Jaka może być przyczyna i czy da sie coś z tym zrobić? Oczywiście otrzymałem potwierdzenie płatności.

Wiadomość 1 z 4 (711 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: monety APEX brak po zakupie

Community Manager

Hej @NATiVE_0086 , 

 

Jeśli korzystałeś z formy płatności DOTPAY to zgodnie z tym artykułem mogą występować opóźnienia w zaksięgowaniu Twojej transakcji. Jeśli monety nie pojawią się po up-ływie 72 godzin, skontaktuj się z nami poprzez help.ea.com

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (698 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: monety APEX brak po zakupie

Community Manager

Hej @NATiVE_0086 , 

 

Jeśli korzystałeś z formy płatności DOTPAY to zgodnie z tym artykułem mogą występować opóźnienia w zaksięgowaniu Twojej transakcji. Jeśli monety nie pojawią się po up-ływie 72 godzin, skontaktuj się z nami poprzez help.ea.com

Wiadomość 2 z 4 (699 wyświetleń)

Dot.: monety APEX brak po zakupie

★★★ Newbie

Nie dostałem monet po zakupie przez dodany nr telefonu, czyli dopisanie do rachunku, zakupu dokonałem 3 razy, czy też do 72h powinny się pojawić na koncie? 

Wiadomość 3 z 4 (630 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: monety APEX brak po zakupie

Community Manager

Hej @Kriston138

 

Jeśli nie otrzymałeś jakiejkolwiek zawartości konta to koniecznie musisz się z nami skontaktować bezpośrednio Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (588 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem