Dot.: mam problem

autor: Rydzu2015
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

mam problem

★★★ Novice

Mam problem z cross-playem
Mianowicie gdy chciałem pograć z moim kolegą z konsoli (PS4) to wyszukaliśmy się bez problemu w grze (gram na PC)
Lecz gdy chciałem wyszukać innego kolegę (również na PS4) to nie mogę znaleść jego nicku oraz on mojego
a sprawdzaliśmy 5 razy i na 100% były dobrze napisane
POMOCY!

Wiadomość 1 z 5 (865 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: mam problem

[ Edytowane ]
Champion (Retired)

@Czeresnia_2008aby grać w gry od EA musisz posiadać konto EA. Także kolega grając na ps4 musiał swoje konto PSN połączyć z kontem EA.Więc jest do znalezienia na origin, wystarczy że na komputerze zaloguje się do origin i wyszuka Twoja nazwę po czym doda do znajomych, w taki sposób powinien mieć Ciebie w znajomych w Apex Legends na ps4

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 5 (802 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: mam problem

★ Apprentice
@Czeresnia_2008 Nie dam rady ci nato odpowiedzieć ale poprostu niech oni do znajomych się na ps4 dodadzą i ty w grze dolonczysz do lobby i go wtedy dodasz do znajomych
Wiadomość 2 z 5 (839 wyświetleń)

Dot.: mam problem

[ Edytowane ]
Champion (Retired)

@Czeresnia_2008spróbujcie znaleźć siebie na origin i dodać do znajomych wtedy on powinien Ciebie widzieć na ps4. Oczywiście Ty kolegę musisz szukać po nazwie jaką ma na koncie EA

Wiadomość 3 z 5 (830 wyświetleń)

Dot.: mam problem

★★★ Novice
@Rydzu2015 to można mieć na ps4 origina?
Wiadomość 4 z 5 (821 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: mam problem

[ Edytowane ]
Champion (Retired)

@Czeresnia_2008aby grać w gry od EA musisz posiadać konto EA. Także kolega grając na ps4 musiał swoje konto PSN połączyć z kontem EA.Więc jest do znalezienia na origin, wystarczy że na komputerze zaloguje się do origin i wyszuka Twoja nazwę po czym doda do znajomych, w taki sposób powinien mieć Ciebie w znajomych w Apex Legends na ps4

Wiadomość 5 z 5 (803 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem