Dot.: kursor apex

autor: Narayen
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

kursor apex

★★ Novice

witam

Mam problem z grą apex, otóż w trakcie gry kursor myszy zamiast automatycznie się wyłączyć, jest dalej widoczny i lata po ekranie, gdy ruszam myszką. Proszę o szybką pomoc, gdyż jest to irytujące

Z góry dziękuje

Wiadomość 1 z 6 (3 637 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: kursor apex

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

Hej @xgr_b8_m8x 

 

Zrób tak - W Origin - zakładka "Moja biblioteka gier" kliknij prawym przyciskiem myszy na okładkę gry Apex i z menu wybierz "Właściwości gry" i odznacz 'Włącz funkcję "Origin w grze" dla gry ...' i kliknij na Zapisz.

 

Powinno pomóc Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (3 613 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: kursor apex

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

Hej @xgr_b8_m8x 

 

Zrób tak - W Origin - zakładka "Moja biblioteka gier" kliknij prawym przyciskiem myszy na okładkę gry Apex i z menu wybierz "Właściwości gry" i odznacz 'Włącz funkcję "Origin w grze" dla gry ...' i kliknij na Zapisz.

 

Powinno pomóc Standard smile

Wiadomość 2 z 6 (3 614 wyświetleń)

Dot.: kursor apex

★★ Novice

Działa, dziękuje bardzo!

Wiadomość 3 z 6 (3 601 wyświetleń)

Dot.: kursor apex

Community Manager

Przeniosę do części forum poświęconej Apex Legends Standard smile

Wiadomość 4 z 6 (3 575 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: kursor apex

★★★ Newbie

Witam 
mam podobny problem lecz nie mam już aplikacji Origin a aplikacje EA co w takim razie mam zrobić? 
Proszę o szybką i skuteczną pomoc.

Wiadomość 5 z 6 (1 067 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: kursor apex

Community Manager

Hej @DynyseQ__ 

 

Sprawdź proszę czy problem nie jest powodowany przez inne programy uruchomione na Twoim komputerze w trakcie gry, które wykorzystują nakładki ekranowe - i wyłącz je. 

 

Z racji tego, że wątek ten został założony ponad dwa lata temu - zamykam go. Jeśli problem będzie pojawiał się nadal - utwórz proszę nowy wątek na forum. 

Wiadomość 6 z 6 (1 010 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem