kod do gry sims4 nie działa ponownie

autor: nie_julia
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

kod do gry sims4 nie działa ponownie

★★ Newbie

próbowałam zainstalować simsy ponownie na innym urządzeniu lecz kod do gry nie działa co teraz?

Wiadomość 1 z 4 (1 357 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: kod do gry sims4 nie działa ponownie

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

Witaj @nie_julia

Raz użyty kod jest już przypisany na stałe do konta, więc nie trzeba go drugi raz wpisywać. Zaloguj się na Origin na konto kiedy pierwszy raz używałaś kodu, okładka gry powinna być w zakładce "moja biblioteka gier" klikasz na nią, wysunie ci się okienko i klikasz tam na "pobierz".

Pozdrawiam

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (1 350 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: kod do gry sims4 nie działa ponownie

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

Witaj @nie_julia

Raz użyty kod jest już przypisany na stałe do konta, więc nie trzeba go drugi raz wpisywać. Zaloguj się na Origin na konto kiedy pierwszy raz używałaś kodu, okładka gry powinna być w zakładce "moja biblioteka gier" klikasz na nią, wysunie ci się okienko i klikasz tam na "pobierz".

Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 4 (1 351 wyświetleń)

Dot.: kod do gry sims4 nie działa ponownie

★★★ Newbie

Ja mam problem taki ze nie mogę się zalogować na konto i stworzyłam nowe a mam kody do swojej gry ale nie mogę ich użyć bo zostały użyte na poprzednim konice. 

Moje konto zostało zablokowane bo nie wchodziłam długo , mail mam nie aktywny a tylko login swój znam.

Wiadomość 3 z 4 (1 193 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: kod do gry sims4 nie działa ponownie

Witaj @94Annna 

 

W takiej sytuacji proponuję kontakt z doradcą EA.

 

 

1. Wejdź na stronę https://help.ea.com/pl/

2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
6.Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)

7. Live chat, Tylko w języku angielskim.

 

lub telefonicznie:

- telefon +48 22 39 70 840 , biuro obsługi czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 rano do godziny 21.00 wieczorem. 

 

Uwaga:

Do rozmowy z doradcą EA przygotuj sobie kody gry oraz adres mailowy konta, na którym gra została zarejestrowana.

 

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 4 z 4 (1 190 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem