Dot.: ibrahimovic

autor: gorkhy
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

ibrahimovic

★★★ Newbie

Witam dzisiaj wyszlo nowe zdanie o Ibrahimovica, zrobiłem skład 11 piłkarzy mls bez ikon i kart wspominkowych, natomiast po dwóch wygranych meczch nie zostały one uwzglednione w zadnianiu o pilkarza. Nie wiem czy nie moge miec jakis piłkarzy czy wystapil jakis blad. Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 3 (214 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: ibrahimovic

[ Edytowane ]

Witaj

 

Niestety przedmioty wirtualne takie jak karty czy coinsy nie podlegają zwrotowi.

 

Zawsze tez możesz skontaktować sie z suportem EA

wykonaj poniższe kroki.

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)

Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu.

 

Polska linia Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

Wiadomość 2 z 3 (204 wyświetleń)

Dot.: ibrahimovic

★ Apprentice

Bo nie umiecie czytać i tyle w temacie...grałem dzisiaj  chyba z 10 osobami które miały w składzie karty rzadkich zawodników z ligi MLS i cieszyły się że wygrały...tym samym po mojej przegranej nikt nie miał zaliczonego zadania...pozdrawiam

Wiadomość 3 z 3 (179 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA