Dot.: iOS i Android - tylko częściowa synchronizacja

autor: MsMonochrome096
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

iOS i Android - tylko częściowa synchronizacja

★★★ Newbie

Próbowałam połączyć konto w grze pomiędzy iPadem i S8 (przy użyciu konta EA) jednak poza aktualizacją poziomu oraz listy zadań pozostałe rzeczy się nie synchronizuja. Zakupione meble na jednym urządzeniu nie pojawiają się na drugim, jednak z konta znika pobrana kowota za ich zakup. Niestety po zalogowaniu na poprzednie urządzenie przedmiot wcześniej kupiony również znika.

Czy jest jakaś możliwość synchronizacji kont na różnych systemach?

Wiadomość 1 z 4 (885 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: iOS i Android - tylko częściowa synchronizacja

★ Apprentice

Witam,

 

Niestety nie można zsynchronizować konta między systemami Android i iOS. Pozostaje tylko rozpoczęcie gry na S8 lub kontynuowanie na iPadzie. 

 

Co do niezapisującej sie gry, wystarczy chwilkę poczekać, aż zadziała autosave. Przynajmniej u większości to działa.

 

Pozdrawiam! 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (940 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: iOS i Android - tylko częściowa synchronizacja

★★★ Newbie

Mam podobny problem, na przykład grałam 2-3h wbiłam poziom, kupiłam fortepian, zdobyłam kilka rzeczy, w międzyczasie wyszłam z gry kilka razy.. w pewnym momencie.. wracam do gry i nagle postęp z ostatnich 3h gry zniknął.. przedmiotów nie ma.. poziom zmniejszony o jeden i kariera też na niższym poziomie.. już dzieje się tak 3ci raz.. zaczyna mnie to denerwować..gram na systemie IOS, siostra na androidzie nie ma takiego problemu.

Wiadomość 2 z 4 (848 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: iOS i Android - tylko częściowa synchronizacja

★★ Novice
Witam, ja gram na androidzie i też kilka razy nie zapisało mi stanu gry. Ostatnio jednak było to dość irytujące, ponieważ rozgrywka dotyczyła nowej misji (niestety czasowej).
Misję rozpoczęłam od początku, niestety nie mam szans na jej zrobienie. W zadaniu "poznaj nowe hobby " niby nic skomplikowanego. A jednak moi simowie mają już swoje hobby (mam 4 simów i 4 hobby). Żaden sim nie może zacząć hobby innego sima. Żadnego sima nie mogę wysłać na emeryturę, ponieważ jeszcze nie mają dostępnej tej opcji. A czas misji się kończy Frown
Wiadomość 3 z 4 (794 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: iOS i Android - tylko częściowa synchronizacja

★ Apprentice

Witam,

 

Niestety nie można zsynchronizować konta między systemami Android i iOS. Pozostaje tylko rozpoczęcie gry na S8 lub kontynuowanie na iPadzie. 

 

Co do niezapisującej sie gry, wystarczy chwilkę poczekać, aż zadziała autosave. Przynajmniej u większości to działa.

 

Pozdrawiam! 

Wiadomość 4 z 4 (941 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem