fifa pojawia sie i znika nie słuchajcie porad tych pseudo adminów

autor: delinio17
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

fifa pojawia sie i znika nie słuchajcie porad tych pseudo adminów

★★★ Newbie

Witam wszystkich od wczoraj też męczyłem się z tym problemem,ale na szczęscie udało mi się go rozwiązać dlatego chcę pomóc innym bo to co piszą inni na forach to jest jakaś parodia,mi pomogło zainstalowanie wszystkich waznych aktualizacji w windowsie 7 i przeinstalowanie sterownikow do karty graficznej na najnowsze,prawdopodobnie chodziło o aktualizacje,ale nie zaszkodzi obu spróbować na pewno będzie działać pozdrawiam

Wiadomość 1 z 4 (314 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fifa pojawia sie i znika nie słuchajcie porad tych pseudo adminów

@delinio17

 

Proszę byś nie spamował tutaj, i dlaczego twierdzisz, że ktoś tu z nas jest pseudo adminem ? To, że udało ci się załatwić problem to nie oznacza, że zadziała to u wszystkich, są też inne problemy nie tylko takie jak twój i sama aktualizacja systemu i grafiki wtedy nie wystarczy bo problem może być gdzie indziej.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 4 (309 wyświetleń)

Dot.: fifa pojawia sie i znika nie słuchajcie porad tych pseudo adminów

★★ Apprentice

Masz racje czytam to forum czytam czytam... i zero pomocy same bez sensu slogany.

Pomoc w stylu - odinstaluj i zainstaluj. 40Gb/50Gb zassij z neta to pikuś dla Nich bo Oni nie muszą tego robić i to nie ich czas.

A user pisze z prośbą o pomoc by nie robić tego drugi czy nawet trzeci raz.

Wiadomość 3 z 4 (267 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fifa pojawia sie i znika nie słuchajcie porad tych pseudo adminów

★★ Novice

i najważniejsze te odpowiedzi copy/paste szkoda czasu na te fora nie polecam 

Wiadomość 4 z 4 (257 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA