fifa 23 - Bląd 117

autor: Mlodysta
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

fifa 23 - Bląd 117

★★★ Novice

Dobry wieczór , zakupiłem dzisiaj fifę 23 i niestety nie mogę jej odpalić. Posiadam ją w Aplikacji EA , po jej odpaleniu Anty cheat myśli okolo 30 sekund po czym wyskakuje błąd oznaczony kodem 117. Proszę o pomoc !

 

Wiadomość 1 z 15 (1 092 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: fifa 23 - Bląd 117

Community Manager

Hej @Mlodysta 

 

Dzieki za odpowiedź i przesłanie pliku DxDiag. 

 

Na jego podstawie mogę zaproponować, abyś sprawdził dla testu czy problem będzie pojawiał się na nowo utworzonym koncie administratora: 

 

Tworzenie konta użytkownika lokalnego lub konta administratora w systemie Windows 10

 

Wygląda również na to, że dla Twojej karty graficznej dostępne sa nowsze sterowniki niż te aktualnie zainstalowane na Twoim komputerze. link

Zobacz w watku

Wiadomość 15 z 15 (931 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: fifa 23 - Bląd 117

Community Manager

Hej @Mlodysta 

 

Zajrzyj do naszego poradnika Jak zainstalować i rozwiązywać problemy z EA anticheat na komputerze?

 


Usługa EA Anticheat napotkała błąd. Uruchom ponownie grę. <Ścieżka aplikacji> <Błąd #> / EA anticheat Service has encountered an error. Please restart the game. <Path of Service> <Error #>

Spoiler

Dzieje się tak, gdy EA anticheat nie może znaleźć folderu instalacyjnego lub nie może uruchomić gry. Można to naprawić na dwa sposoby.

  • Uruchom ponownie aplikację EA lub Origin (nawet jeśli masz grę na Steam lub Epic Games Store) jako administrator, klikając ją prawym przyciskiem myszy i wybierając Uruchom jako administrator. Następnie ponownie uruchom grę bezpośrednio z aplikacji EA lub Origin.
  • Zainstaluj ponownie EA anticheat.

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 15 (1 055 wyświetleń)

Dot.: fifa 23 - Bląd 117

★★★ Novice

problem w tym , ze nie wyskakuje mi podany przez ciebie blad tylko ,, EA anticheat detected unacceptable configuration ...''

Wiadomość 3 z 15 (1 047 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fifa 23 - Bląd 117

Community Manager

Jeśli komunikat ten brzmi  "EA anticheat has detected an unacceptable configuration. Please ensure no cheat-related or tampering software is active and restart the game" zapoznaj się z informacjami zawartymi w tym samym poradniku, do którego podałam link we wcześniejszym wpisie.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 15 (1 034 wyświetleń)

Dot.: fifa 23 - Bląd 117

★★★ Novice

instrukcja mowi mi ze mam odinstalowac zlosliwe oprogramowanie , problem w tym ze nie mam owego na swoim komputerze

 

Wiadomość 5 z 15 (1 020 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fifa 23 - Bląd 117

Community Manager

Znalazłam na naszym angielskim forum potwierdzenie od jednego z graczy, że udało mu się rozwiązać ten problem poprzez instalacje najnowszych sterowników do karty graficznej. Dodatkowo uruchom komputer w trybie czystego rozruchu.

 

Daj znać jak poszło Fingers crossed

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 6 z 15 (979 wyświetleń)

Dot.: fifa 23 - Bląd 117

★★★ Novice

czesc , niestety podane przez ciebie sposoby nie dzialaja , mam jednak pytanie . Czy wersja systemu operacyjnego moze wplynac na dzialanie gry? Obecnie mam windows 10 pro , wersja 1809

Wiadomość 7 z 15 (941 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fifa 23 - Bląd 117

Community Manager

Hej @Mlodysta 

 

Pomijając kwestię uruchomienia gry (gdzie podejrzewam, że może mieć to ścisły związek), to dla własnego bezpieczeństwa sugerowałbym, abyś zaktualizować system operacyjny do najnowszej wersji. 

Wiadomość 8 z 15 (919 wyświetleń)

Dot.: fifa 23 - Bląd 117

★★★ Novice

Cześć . Gra już dziala po zainstalowaniu najnowszego windowsa. Lecz teraz mam inny problem . Po zagraniu okolo 60minut meczu w trybie online Division rivals gra zawiesza sie i crashuje z bledem o sesji jak to naprawic?

 

Wiadomość 9 z 15 (885 wyświetleń)

Dot.: fifa 23 - Bląd 117

Community Manager

Hej @Mlodysta 

 

Dzięki za odpowiedź. Cieszę się, że udało Ci się uporać z problemem. 

 

Prześlij nam proszę zrzut ekranu komunikatu, który pojawia się podczas meczy w Division Rivals. 

Wiadomość 10 z 15 (876 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA