Dot.: fifa 22 przeskakiwanie okien co 2

autor: zz9051q
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

fifa 22 przeskakiwanie okien co 2

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam. Posiadam następujący problem. Zakupiłem ostatnio kontroler xbox series X. Gdy pad jest podłączony kablem usb, wszystko chodzi jak należy. Po zakupie adaptera bluetooth, aby podłączyć go bezprzewodową występują komplikacje. Po włączeniu gry, po wyświetleniu okien:ultimate team, ustawienia itp. okienka przeskakują co dwa. W momencie gdzie mamy 6 okien tj. okno EA, Ultimate Team, Volta Football, Play, Customise oraz Accessibility, po poruszeniu gałką w lewą, bądź prawą stronę, automatycznie przeskakuje mi o 2 pozycję, a nie jedną jak to powinno mieć miejsce. Nie mam w tym momencie możliwości wejścia do ultimate team za pomocą pada podłączonego w sposób bezprzewodowy, bo przeskakuje mi na kolejne okno. Nie podejrzewam problemu z jakimikolwiek sterownikami, ponieważ sprawdzałem to. W sieci znalazłem zaledwie kilka podobnych wątków, jednak nigdzie nie było przedstawionego rozwiązania. Nie wiem, czy jest to problem od strony gry i potrzebna jest jakaś aktualizacja dla najnowszych padów od xboxa, czy problem jest po mojej stronie. Bardzo proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 8 (3 899 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fifa 22 przeskakiwanie okien co 2

★★★★★ Apprentice
@HarveeyAG Dużo osób obecnie ma ten sam problem i nie wiadomo jak to naprawić tak szczerze
Wiadomość 2 z 8 (3 887 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fifa 22 przeskakiwanie okien co 2

★ Novice

musisz dodać grę do steam i uruchamiać ją z wyłączonym originem przez steam'a. Wiem że głupie ale u mnie w Fifie 21 działało

Wiadomość 3 z 8 (3 878 wyświetleń)

Dot.: fifa 22 przeskakiwanie okien co 2

★★ Novice

Nie dziala , po za tym po dodaniu do steam jak odpala sie fifa22 to origin wlacza sie automatycznie , od tygodnia mam ten problem i nic nie zostalo zrobione w tej sprawie , plucie na nas , dobrze , ze wykupiony abonament tylko z ktorego mozna zrezygnowac.

Wiadomość 4 z 8 (3 852 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fifa 22 przeskakiwanie okien co 2

★★★ Newbie
@HarveeyAG Wiadomo jak to naprawić bo mam ten sam problem a w internecie nie ma nic na ten temat
Wiadomość 5 z 8 (3 581 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fifa 22 przeskakiwanie okien co 2

★★★ Newbie

Problem dotyczy tylko PC-towców więc problem zamiatany pod dywan...

Gra za tyle kasy a ekipa EA olewa problem... cisza... chyba można oddać produkt na reklamację, skoro nie działa zgodnie z opisem. Wstyd! Zakupiłem grę i pady i... kasa w błoto... chyba czas zainteresować się PES-em...  twórcy gry FIFA 22 olewają swoich klientów i fanów więc mogą ich szybko stracić...

Wiadomość 6 z 8 (3 162 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fifa 22 przeskakiwanie okien co 2

★★★★ Guide

Witam

Mam ten sam problemy, bezprzewodowo pad xbox x przeskakuję co drugie okno. Czy  jesteśmy skazani w fifa 23 grać przewodowo, czy ten problem w końcu zostanie rozwiązany. Chodzi o grę przez bluetooth nie za pomocą adaptera. Przewodowo działa dobrze.

Wiadomość 7 z 8 (2 515 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fifa 22 przeskakiwanie okien co 2

★★★ Newbie

Mam to samo mimo ze w poprzednich odslonach nie bylo problemu. POMOCY KREW ZALEWA Z TYM KABLEM

Wiadomość 8 z 8 (1 925 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA