Dot.: fifa 20 traci fokus systemowy co 5 minut

autor: legolaswieczny
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: fifa 20 traci fokus systemowy co 5 minut

★★★ Newbie

U mnie to samo, nic nie pomaga, w każdym meczu mnie wyrzuca z powodu utraty fokusu, a żadnych aplikacji ani komunikatów w tle nie ma.

Wiadomość 31 z 42 (1 229 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: fifa 20 traci fokus systemowy co 5 minut

★★ Novice

1. Zamknąć wszystkie procesy Origin - Alt +Ctrl+Del (OriginWebHelperService.exe и OriginClientService.exe).

2. Skasować zawartość folderów "License"

"C:\ProgramData\Electronic Arts\EA Services\License"

"C:\Users\<UserName>\AppData\Local\Electronic Arts\EA Services\License"

Foldery te są UKRYTE!, więc w ustawieniach systemowych należy włączyć opcje pokazywania ukrytych plików i folderów

3. Ponownie uruchomić Origin i Fifa 20

 

 

Sposób ten działa na 100%

Problem wywołany jest ostatnią aktualizacją Origin.

Wiadomość 32 z 42 (1 209 wyświetleń)

Dot.: fifa 20 traci fokus systemowy co 5 minut

★★★ Newbie

Nie działa, dalej wyrzuca za utratę fokusu, niech zrobią w końcu coś z tym bo się grać odechciewa 

Wiadomość 33 z 42 (1 182 wyświetleń)

Dot.: fifa 20 traci fokus systemowy co 5 minut

★★ Novice
@egzekutorKK Sposób działał p[rzez jakiś czas teraz z nowu jest to samo i nie pomaga :/
Wiadomość 34 z 42 (1 096 wyświetleń)

Dot.: fifa 20 traci fokus systemowy co 5 minut

★★★★ Novice

NAPRAWICIE TO W KONCU DO JASNEJ CHOLERY?

Wiadomość 35 z 42 (1 027 wyświetleń)

Dot.: fifa 20 traci fokus systemowy co 5 minut

★ Novice

Mam to samo. Po wyjściu z gry przez jakiś czas otwiera się okienko startowe fifa mimo, że nic nie robię. Pisałem do EA oczywiście się wylali ciepłym moczem. Kombinowalem czysty rozruch, brudny rozruch, wszystko w tle wyłączone i nic. Ktoś ma jakiś pomysł na to? W sezonach 10 meczów z rzędu przegranych przez utratę fokusu i spadek o dywizje niżej. 

Wiadomość 36 z 42 (940 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: fifa 20 traci fokus systemowy co 5 minut

★★★ Newbie

Ja mam taj juz od kilku tygodni.  a ostation nawet dostałem bana od ea na fifa. i koles z help center powiedzial ze nic nie da sie z tym zrobic i ze jest mu przykro.EA ma graczy gdzies jednyne o co im chodzi to to aby ogladac jakies zrypane filmiki na YT. zbanowali mnie na 7 dni bez podania przyczyny 

Wiadomość 37 z 42 (921 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: fifa 20 traci fokus systemowy co 5 minut

[ Edytowane ]
★★ Novice

aż mi się wierzyć nie chce że nic z tym nie robią ani nie podają oficjalnego komunikatu jak naprawić ten błąd.

[edytowane przez EA_Kuba]

Wiadomość 38 z 42 (836 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: fifa 20 traci fokus systemowy co 5 minut

★ Novice

PORAŻKA! 

Wiadomość 39 z 42 (732 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: fifa 20 traci fokus systemowy co 5 minut

★ Novice

Mam nadzieję że w następnych częściach tej  zwalonej gry usuną tą pieprzoną utratę fokusu albo chociaż nie będzie to wpływało na wyrzucanie z meczy dzisiaj grałem mecz w DR prowadziłem 6 do 1 i co? pieprzona utrata fokusu a w następnym meczu porażka 2 do 3 

Wiadomość 40 z 42 (659 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA