fifa 19

autor: Norbin90
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

Witam, gram na konsoli ps4 i mam problem z ustawieniem kontrolera, ten błąd posiadam już dość długi czas. po wejściu w gre chcąc zagrać mecz wszystkie ustawienia mam pod X. Czy ktoś mi może pomoc? ...

Wiadomość 1 z 4 (417 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fifa 19

★★★ Newbie
@Norbin90 Dodam jeszcze,że usunięcie gry i wszystkich plików z nią związanych z ps4 nie pomaga, pierwszy mecz początkujący gre działał normalnie bez problemowo do czasu drugiego meczu który sam ustawiam.
Wiadomość 2 z 4 (413 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fifa 19

★★★ Expert

Witaj @Norbin90 

 

Na początku z menu udaj się do:

Profil > Usuń 

 

Tam usuń wszystko oprócz kariery. 

 

 

 

Jeżeli problem występuje dalej pomocne może okazać się zresetowanie ustawień gry.

Aby to zrobić skorzystaj z poniższej instrukcji:

 

WYŁĄCZ ZAPISY W CHMURZE (Origin >Ustawienia aplikacji> Instalacje i zapisane stany >Przechowywanie w chmurze na 0)

ZMIEŃ NAZWĘ FOLDERU FIFA 19 W BIBLIOTECE DOKUMENTY (%USERPROFILE%\Dokumenty)  SPOWODUJE TO ZRESETOWANIE USTAWIEŃ GRY

Uwaga: zapisy gry oraz trybu KARIERA zostaną usunięte)

 

Pozdrawiam

 


Nie jestem pracownikiem EA, pomagam jako gracz.

Jeżeli mój post rozwiązał twój problem kliknij "zaakceptuj jako rozwiązanie" 

 

 

Wiadomość 3 z 4 (395 wyświetleń)

Dot.: fifa 19

★★★ Newbie
@CapitanRoyon Witam pierwszy sposób nie działa, niestety grę mam po angielsku i nie mam bladego pojecia jak wejsc w zapisy chmurki, origin na ps4 :X
Wiadomość 4 z 4 (351 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA