fifa 19 problem z uruchomieniem

autor: Przemek77
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

fifa 19 problem z uruchomieniem

★★★★★ Novice

Mam problem, po instalacji gra się uruchomiła bez problemu pograłem jakiś czas - całkiem bez problemu. Dziś chciałem odpalić grę i "wiesza się" na załączonym obrazku (3 kropeczki sobie spacerują i spacerują... po 40 czy 50 razie użycia alt+F4 gra się uruchomiła ale po włączeniu meczu mam dane undefined w zakładce zawodnika, a mecz po 1 połowie się zawiesił (zawodnicy stoją piłka leży a sędzia techniczny idzie wzdłuż linii połowy... grę zamknąłem (alt+f4) i od kilkunastu razy nie da się znów włączyć ;(

Ogólnie mam gdzieś onlinowe dodatki f19 bo nie grywam w multi.

Acha podobne zwiechy przy uruchamianiu mam z F18 ale tam po maks 2 razie odpala.

Proszę o pomoc.

 

Wiadomość 1 z 13 (1 415 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fifa 19 problem z uruchomieniem

[ Edytowane ]

@Przemek77

 

Witaj

 

Prześlij plik DXDIAG .

 

Na początek spróbuj zrobić reset gry.

 

 

RESET USTAWIEŃ GRY

 

Wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu FIFA 19 na np. FIFA 19 kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) >  Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień!

 

Uwaga: zapisy gry Droga do Sławy oraz trybu KARIERA/Pro Club mogą zostać usunięte! 

 

 

Co do drugiego problemu dzieje się to w trybie kariery ? Zrób screena tego  undefined w zakładce zawodnika.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 13 (1 410 wyświetleń)

Dot.: fifa 19 problem z uruchomieniem

★★★★★ Novice

w załączeniu...

Wiadomość 3 z 13 (1 407 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fifa 19 problem z uruchomieniem

★★★★★ Novice

co do undefined to nie zrobię bo nie mogę gry odpalić ;(

Wiadomość 4 z 13 (1 404 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fifa 19 problem z uruchomieniem

@Przemek77

 

Wykonałeś kroki które podałem powyżej ? W twoim raporcie jest błąd przy uruchamianiu FIFA 19 RADAR_PRE_LEAK_64 podobny problem jest TUTAJ.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 5 z 13 (1 396 wyświetleń)

Dot.: fifa 19 problem z uruchomieniem

★★★★★ Novice
tak to znaczy tą chmurę i wszelki onlinowe dodatki wyłączyłem już dawno, także nie ma to nic z tym wspólnego. katalog w dokumentach również nic nie pomógł... Jutro zmienię dysk systemowy bo mi wyskakuje wykrzyknik przy pojemności magazynu systemu... może to pomoże bo reinstalacja Wina mnie nie bawi zwłaszcza że problemu głównie mam w fifie (assasiny działają) i wot-cie...
Wiadomość 6 z 13 (1 390 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fifa 19 problem z uruchomieniem

@Przemek77

 

Ok rozumiem daj znać czy się udało uruchomić FIFA 19, jak nie to wykonaj kroki z  TEGO tematu i TEGO i TEGO.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 7 z 13 (1 382 wyświetleń)

Dot.: fifa 19 problem z uruchomieniem

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

ciekawostka: godzina 00:20 gra załapała, poprawnie zagrałem 3 mecze w journey przeskoczyło na Alexa i miałem meczyk (1 połowa) z undefined (jpg w załączeniu) a na zakończenie meczu ekipa stanęła i patrzyła jak sędzia techniczny spacerkiem zapycha przez boisko Wink filmik wrzuciłem na YT: https://youtu.be/vMc7S1ECu5c

z meczu nie da się wyjść jedynie poprzez koniec meczu (wyjście z trybu gry) lub standardowo alt+f4

Wiadomość 8 z 13 (1 368 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fifa 19 problem z uruchomieniem

@Przemek77

 

Wymieniłeś dysk i zainstalowałeś system na nowo, tak jak pisałeś powyżej ? I nadal jest problem ?

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 9 z 13 (1 314 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fifa 19 problem z uruchomieniem

★★★★★ Novice
dysk systemowy zmieniony - wszystkie ostrzeżenia o magazynach znikły. System sklonowany na nowy dysk bo zbyt dużo różnych baz i programów do pracy mam zainstalowanych na zabawę w instalowanie systemu.
Ogólnie problem pozostał - czyli gra kręci 3 kropkami i się nie włącza. Co wkurzające to że inne gry działają bez zająknięcia (assasin Odysej czy inne apki). Ewidentnie problem mam z fifami i grami EA Frown trzeba się będzie w przyszłym sezonie wyluzować z zakupami z tej firmy skoro nie może to działać normalnie jak w grach innych firm ;(
Więc dzięki za próbę pomocy (punkty ci pododawałem)... Jeszcze się zastanawiam czy przyczyną takiego działania nie jest internet na poziomie 1.6mb/s, ale tego nie zmienię bo w okolicy żadnych światłowodów pomarańczce nie chce się puszczać.
Wiadomość 10 z 13 (1 305 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA