fifa 19 ładuję się długo przy Ronaldo

autor: d0nne1y
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

fifa 19 ładuję się długo przy Ronaldo

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Witam serdecznie.

Piszę z problemem, który mnie dosyć dziwi i nurtuję.
Pobrałem FIFĘ 19 (z tego konta) i gdy chcę wejść do gry to wszystko pięknie się odpala i w ogóle gdzie po chwili prosi mnie FIFA o kliknięcie spacji lub przycisku na kontrolerze.
No okej. Klikam, czekam i gra wczytuję gdzie po chwili się zawiesza i nic się nie dzieję. Sprawdziłem dwa inne konta by sprawdzić czy to wina gry albo nie wiem. Na dwóch innych kontach gra normalnie się odpala. Wysłałem konto również do swojego kumpla by sprawdził czy mu działa i okazało się, że mu działa. Chciałbym się dowiedzieć co mógłbym zrobić w tej sytuacji. Nie mam wybitnego laptopa i moja karta graficzna nie wyrabia i mam czarną murawę, ale jednak działa. Dziwie się bo te dwa konta odpalają, a to akurat nie. Dzięki za szybką pomoc :D

Wiadomość 1 z 5 (637 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: fifa 19 ładuję się długo przy Ronaldo

[ Edytowane ]

@d0nne1y

 

Witaj

 

Fakt twój sprzęt do najlepszych nie należy ale pomogę uruchomić grę.

 

Na początek 

 

 Jeżeli masz podłączone inne urządzenia typu pad itd  do komputera, odłącz je.

 

Sprawdź, czy nie masz do pobrania aktualizacji systemu.

 

Zajrzyj  do tego tematu jest tam kilka rozwiązań.

 

Dodatkowo 

 

 

 Wyczyść pamięć podręczną Origin

 

USZKODZONE PLIKI ZAPISU/USTAWIEŃ  wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu FIFA 19 na np. FIFA 19 kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) >  Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień!

 

Uwaga: zapisy gry Droga do Sławy oraz trybu KARIERA/Pro Club mogą zostać usunięte! 

 

ANTYWIRUS/FIREWALL - Dla celów testowych spróbuj wyłączyć chwilowo oprogramowanie antywirusowe (ochronę w czasie rzeczywistym) -   aby wykluczyć iż AV blokuje uruchomienie gry- opcjonalnie można dodać do wyjątków antywirusa folder Origin C:\Pliki Programów (x86)\Origin oraz folder instalacji gry (domyślnie) Origin Games C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games

 

Ustawienia gry

 

Ustaw poniższe wartości w launcher gry:

 

11314114424.png

 

 

Pobierz też najnowsze sterowniki dla twojej karty graficznej TUTAJ  jeżeli problem nadal będzie występować.

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 5 (606 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: fifa 19 ładuję się długo przy Ronaldo

Community Manager (retired)

Witaj @d0nne1y

 

 

Prześlij raport DxDiag,, abyśmy mogli coś więcej powiedzieć na temat zgłoszonego problemu.

 

Pozdrawiam.

 

Wiadomość 2 z 5 (624 wyświetleń)

Dot.: fifa 19 ładuję się długo przy Ronaldo

★★★★ Novice

Podesłałem

Wiadomość 3 z 5 (613 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fifa 19 ładuję się długo przy Ronaldo

[ Edytowane ]

@d0nne1y

 

Witaj

 

Fakt twój sprzęt do najlepszych nie należy ale pomogę uruchomić grę.

 

Na początek 

 

 Jeżeli masz podłączone inne urządzenia typu pad itd  do komputera, odłącz je.

 

Sprawdź, czy nie masz do pobrania aktualizacji systemu.

 

Zajrzyj  do tego tematu jest tam kilka rozwiązań.

 

Dodatkowo 

 

 

 Wyczyść pamięć podręczną Origin

 

USZKODZONE PLIKI ZAPISU/USTAWIEŃ  wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu FIFA 19 na np. FIFA 19 kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) >  Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień!

 

Uwaga: zapisy gry Droga do Sławy oraz trybu KARIERA/Pro Club mogą zostać usunięte! 

 

ANTYWIRUS/FIREWALL - Dla celów testowych spróbuj wyłączyć chwilowo oprogramowanie antywirusowe (ochronę w czasie rzeczywistym) -   aby wykluczyć iż AV blokuje uruchomienie gry- opcjonalnie można dodać do wyjątków antywirusa folder Origin C:\Pliki Programów (x86)\Origin oraz folder instalacji gry (domyślnie) Origin Games C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games

 

Ustawienia gry

 

Ustaw poniższe wartości w launcher gry:

 

11314114424.png

 

 

Pobierz też najnowsze sterowniki dla twojej karty graficznej TUTAJ  jeżeli problem nadal będzie występować.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 5 (607 wyświetleń)

Dot.: fifa 19 ładuję się długo przy Ronaldo

★★★★ Novice

Temat można zamknąć Standard smile Podziałało. Dzięki bardzo Standard smile 

Wiadomość 5 z 5 (600 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA