error with game logic

autor: FR34KYFIGHTER
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

error with game logic

★★★ Novice

Witam . Mam problem odnośnie z logiką gry screenshot poniżej , to już drugi raz na rankedzie , a dokładniej przy leczeniu sie strzykawką ( tak miałbym wygraną ale no niestety ) podaje również dxdiag jakby był potrzebny , miałem również problem z mechaniką chodzenia CODE:SHOES czy jakoś tak ( ten błąd miałem raz jak narazie ) , internet mam ze stałym pingiem 50-60ms

Wiadomość 1 z 3 (217 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: error with game logic

Community Manager

Hej @FR34KYFIGHTER 

 

Jeśli błąd związany z "logiką gry" będzie się nadal pojawiał to ponowna instalacja gry powinna go rozwiązać Standard smile Przekazaliśmy też informacje na pojawiającego się błędu Shoe do Studia Respawn, jeśli pojawią się dodatkowe informacje na ten temat - dam znać Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (168 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: error with game logic

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Zapomniałem też dodać że wywaliło mnie i kolegę z teamu , natomiast ostatnia osoba z teamu nadal tam była , działo się to o godzinie około 14-17 nie pamiętam dokładnie

Wiadomość 2 z 3 (186 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: error with game logic

Community Manager

Hej @FR34KYFIGHTER 

 

Jeśli błąd związany z "logiką gry" będzie się nadal pojawiał to ponowna instalacja gry powinna go rozwiązać Standard smile Przekazaliśmy też informacje na pojawiającego się błędu Shoe do Studia Respawn, jeśli pojawią się dodatkowe informacje na ten temat - dam znać Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (169 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem