Dot.: ea.com/unable to connect

autor: G4GC-G
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

ea.com/unable to connect

★★ Novice

Różnie to bywa tak jak w temacie 

Wiadomość 1 z 7 (3 021 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: ea.com/unable to connect

Community Manager

Hej @G4GC-G

 

Opisz nam dokładniej Twój problem Standard smile Na jakiej platformie grasz? Czy wykonywałeś jakiekolwiek, kroki związane z optymalizacją połączenia? Zerknij na te tutaj, jeśli nie Standard smile

Wiadomość 2 z 7 (2 998 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: ea.com/unable to connect

★★ Novice

Odnoszę wrażenie że większość przerwanych połączeń pojawia się gdy zmieniam postać , gdy gram dłużej jakąś postacią to potrafię kilka meczy grać beż problemu , po zmianie postaci potrafi mnie wywalić do ekranu startowego (z napisem KONTYNUUJ)  , czasem zaraz po meczu , a czasem przed , rzadko kiedy w trakcie. nie jest to aż tak męczące co dziwne zachowanie gry. Podczas granie wiem że się gra wysypie.

wolniejsze wczytywanie tekstur ( takie ledwo zauważalne ) czego normalnie nie zauważam,

 

częściowy brak dźwięku , kroki są strzały też ale nie słychać wiatru i drzwi,

 

powolne poruszanie się mojej postaci  ( FPS 100 ) wszystko płynnie ale ludek strasznie powoli biega itd,

 

nie wszystkie obrażenia są naliczane, wystrzeliwuję magazynek w kogoś a on nawet nie reaguje na to tylko tylko strzela do mnie i z mojej perspektywy krótką serią zdejmuje mi fioletowy zestaw i 100% hp ( gdy widzę że ktoś pudłuje to nie chowam się tylko strzelam do niego, tylko że potrzeba chwili na zabicie kogoś na full hp ), najbardziej zauważalne jest to na początku w walce mele , 3x piącha a tu dziwne 62 dmg (myślałem że piącha zadaje 30 obrażeń )

 

zdarzyło się że nie mogłem podnosić przedmiotów z jednej strony a z inne było ok , przedmiot był widoczny ale żadnej reakcji.

 

To wszystko przytrafia się sporadycznie i nigdy wszystko na raz , czasem to a czasem to i wtedy wiem że grę wywali .

Gram na PC na i8600k, geforce 1060 6 gb , 16 gb ram , dysk talerzowy co prawda ale nie wydaje mi się żeby to mógł być problem , windows 10 , internet to światłowód orange 300 mega.

Strat w pakietach nie ma a wszystkie speedtesty pokazują że wszystko jest ok.

W innych grach online nie mam problemów , wiadomo że raz w miesiącu coś ma prawo się wykrzaczyć w Apex jest to kilka razy dzienne.

Dzięki za odp i pozdrawiam.

Wiadomość 3 z 7 (2 949 wyświetleń)

Dot.: ea.com/unable to connect

Community Manager

Hej @G4GC-G 

 

Dziękuję za szczegółowe opisanie Twojego problemu :eahigh_file: 

 

Wspomniałeś o tym co się dzieje, natomiast pominąłeś opis tego co zrobiłeś, żeby ten problem rozwiązać Standard smile Czy wykonałeś kroki, które wskazałem Ci w pierwszym poście? Tutaj znajdziesz kilka dodatkowych porad. 

 

Problemy związane z połączeniem są cały czas badane przez Respawn. Możesz śledzić informacje na ten temat dzięki "tracker-owi" udostępnionemu przez studio.

Wiadomość 4 z 7 (2 906 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: ea.com/unable to connect

★★ Novice

Staram się jak najrzadziej zmieniać postać Wink i wtedy najrzadziej mnie wywala Standard smile

Wiadomość 5 z 7 (2 782 wyświetleń)

Dot.: ea.com/unable to connect

Community Manager

@G4GC-G Kto jest Twoim "mainem"? Standard smile  

Wiadomość 6 z 7 (2 778 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: ea.com/unable to connect

★★ Novice

Zależy ale chyba Octane

Wiadomość 7 z 7 (2 612 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem