Dot.: ea app

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★ Novice

Witam po jakimś czasie maiłem ochotę pograć na origin ale nie mogłem od razu dostałem coś  w stylu że mam pobrać ea app gdyż origin nie jest już dostępny z tego co rozumiem. Dostępne mam tylko 5 gier reszta weszła w stan do pobrania mimo że mam je na dysku ( wszyskie gry są na dysku zewnętrznym ).Próbując uruchomić je z folderu wyświetlana jest wiadomość że gra należy do innego konta mimo że wszystkie gry mam na jednym koncie.Brak możliwości tak jak na origin '' odkryj gry'' w wskazanym folderze. Nie  mam ochoty czasu ani możliwości ponownej instalacji gier około 1tb gier 

Co mam robić ?

Wiadomość 1 z 5 (667 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam sytuacja została rozwiązana. Wystarczyło  zainstalować grę a dokładniej wskazać folder z już zainstalowaną grą Origin np D:Origin/battlefield5

Po wciśnięciu przycisku pobierz ea app odkrywa pliki z folerdu z daną grą 

Mało intuicyjne, w razie czego wykonałem kopie gry na innym dysku by uniknąć skasowania zawartości.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 5 (509 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Community Manager

Hej @davi-reto 

Opisana przez Ciebie sytuacja może wynikać z tego, że EA app nie posiada tej samej funkcjomalności jak Origin. Więcej na temat EA app znajdziesz w EA app - przewodnik po apliakcji.

Czy po zainstalowaniu jednej z gier bezpośrednio poprzez EA app również wyświetla się komunikat, że gra należy do innego konta - jeśli tak napisz proszę czy ta gra została zakupiona bezpośrednio w Sklepie EA/ Steam/ wersja pudełkowa.

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 5 (556 wyświetleń)

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam sytuacja została rozwiązana. Wystarczyło  zainstalować grę a dokładniej wskazać folder z już zainstalowaną grą Origin np D:Origin/battlefield5

Po wciśnięciu przycisku pobierz ea app odkrywa pliki z folerdu z daną grą 

Mało intuicyjne, w razie czego wykonałem kopie gry na innym dysku by uniknąć skasowania zawartości.

Wiadomość 3 z 5 (510 wyświetleń)
Highlighted

Community Manager

Hej @davi-reto 

Dzięki za odpowiedź i przekazanie nam Twojego obejścia. 

Oznaczę Twój post jako rozwiązanie Standard smile 

Wiadomość 4 z 5 (452 wyświetleń)
Community Manager

@davi-reto Dzięki, że podzielałeś się z nami tymi krokami +XP.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 5 (395 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem