dziwne zachowania gry

autor: krisssss7711
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

dziwne zachowania gry

★★ Apprentice

podczas grania w ultimate team zawodnicy dziwnie sie zachowuja podaja do przeciwnika szybcy zawodnicy biegaja znacznie wolniej od wolnych zawodników przeciwnika strzelają w słupki i poprzeczki z 5 metrów do pustej bramki strzelają obok bramki gra po jakims czasie zwalnia jak strzelę bramkę zaczynaja dziać się cuda podaja do przeciwnika przewracają się itp. 

Wiadomość 1 z 4 (483 wyświetleń)

Dot.: dziwne zachowania gry

★★ Novice

Dokładnie tak. Po ostatnim patchu gra na PS5 jest po prostu niegrywalna. Ruchy piłkarzy są koszmarnie opóźnione, powolne, nie responsywne (jakby mieli betonowe buty albo jeździli na łyżwach). Piłkarze przy piłce dosłownie odbijają się od przeciwnika przy każdym kontakcie. Podania nie idą we wskazanym kierunku i/albo są za lekkie. Nawet bardzo szybcy napastnicy są doganiani przez dużo wolniejszych przeciwników, a moi obrońcy są z kolei wyprzedzani przez w zasadzie każdego piłkarza drużyny przeciwnej. Co ważne, przed patchem aż takich problemów nie było (choć gameplay często pozostawiał wiele do życzenia). Możecie napisać o co chodzi i kiedy zostanie to poprawione? To jest kwestia gameplayu? Serwerów, do których jak wiadomo z Polski mamy daleko i nic się w tej sprawie nie zmienia?

 

PS. Uprzedzając tradycyjne pytania - tak, mam bardzo szybki internet, jestem połączony po kablu, mam przekierowane porty i wszystkie zalecane ustawienia internetowe. Po premierze FIFA 22 działała u mnie bardzo dobrze, płynnie. Z każdym patchem jest niestety coraz gorzej, a żadnych zmian w kwestii ustawień internetu u mnie nie było

Wiadomość 2 z 4 (447 wyświetleń)

Dot.: dziwne zachowania gry

★★★★ Apprentice

To jest tzw. Input delay , maja cos zwalone w kodzie gry , albo netcodzie na ich serwerach, na angielskim forum tutaj macie watek 

https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/WTF-is-up-with-input-delay/td-p/10872274/page/71

 

Tyle ludzi sie z tym zmaga i tak wielka firma jak EA po prostu nas trolluje i zamiataja problem pod dywan

Wiadomość 3 z 4 (414 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: dziwne zachowania gry

★★ Apprentice

ja tez mam szybki internet gram po kablu ale na pc

 

Wiadomość 4 z 4 (398 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA