Dot.: dlaczego wyrzuca mnie z trybu turniej

autor: EA_Cekiel
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

dlaczego wyrzuca mnie z trybu turniej

★★★ Newbie

mam problem w fifie 20 jak gram tryb turniej wyrzuca mnie po kilku meczach na pulpit i nie da sie zapisac ani nic ktos wie jaki to blad?

 

Wiadomość 1 z 2 (576 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: dlaczego wyrzuca mnie z trybu turniej

EA Staff

Witaj @sowiszpiotr1,

 

Daj nam znać co dokładnie dzieje się kiedy gra zamyka się do pulpitu. Czy towarzyszy temu jakiś komunikat o błędzie? Czy zamknięcie się aplikacji do pulpitu ma miejsce za każdym razem kiedy uruchamiasz grę? Czy wcześniej gra działała poprawnie? 

 

Dodatkowo - czy próbowałeś już wykonać jakiekolwiek kroki w celu naprawy gry? Z informacji przez Ciebie zawartych wynika, że gra się sama z siebie zamyka (jest to tzw. app crash) może być to spowodowane wieloma czynnikami, począwszy od uszkodzonych plików, które dotyczą samej gry, jak i innych elementów systemowych jak np. sterowniki. Dlatego w pierwszej kolejności mogę Ci zasugerować naprawienie gry poprzez klienta Origin.

 

Opcję tę znajdziesz w kliencie Origin po kliknięciu okładki gry prawym przyciskiem myszy. 

 

repair-the-game.png

 

Daj znać czy po naprawie gry będziesz miał podobny problem. 

EA_Cekiel
footer-thumb.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (549 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
Highlighted

Dot.: dlaczego wyrzuca mnie z trybu turniej

EA Staff

Witaj @sowiszpiotr1,

 

Daj nam znać co dokładnie dzieje się kiedy gra zamyka się do pulpitu. Czy towarzyszy temu jakiś komunikat o błędzie? Czy zamknięcie się aplikacji do pulpitu ma miejsce za każdym razem kiedy uruchamiasz grę? Czy wcześniej gra działała poprawnie? 

 

Dodatkowo - czy próbowałeś już wykonać jakiekolwiek kroki w celu naprawy gry? Z informacji przez Ciebie zawartych wynika, że gra się sama z siebie zamyka (jest to tzw. app crash) może być to spowodowane wieloma czynnikami, począwszy od uszkodzonych plików, które dotyczą samej gry, jak i innych elementów systemowych jak np. sterowniki. Dlatego w pierwszej kolejności mogę Ci zasugerować naprawienie gry poprzez klienta Origin.

 

Opcję tę znajdziesz w kliencie Origin po kliknięciu okładki gry prawym przyciskiem myszy. 

 

repair-the-game.png

 

Daj znać czy po naprawie gry będziesz miał podobny problem. 

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 2 z 2 (550 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA