Re: co zrobić jeśli zainstalowano dodatek z orgina ale nie ma go w grze

autor: kreatora
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

co zrobić jeśli zainstalowano dodatek z orgina ale nie ma go w grze

★★★ Newbie

mam problem z dodatkiem do gry The sims 4. Ponieważ pobrałem dodatek menadżer pobrań mi potwierdził natomiast gdy wchodzę do gry i patrze na ''moja kolekcja'' to go nie ma.

Prosze o pomoc.

Oraz z góry dziękuje.

Wiadomość 1 z 3 (364 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: co zrobić jeśli zainstalowano dodatek z orgina ale nie ma go w grze

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@ototeatrtv

Wejdź na swoje konto Origin, a nastepnie w zakladkę Moja biblioteka. Kliknij na okładke TS4 i to przeniesie cie na strone gdzie sa miedzy innymi zakladki: "Dodatki", "Pakiety rozgrywk" i.t.p..
Kliknij zakladke Dodatki - wyszukaj ten ktory instalowałes i sprawdź jaki to ma status na okladce.
W twoim wypadku będzie to mialo albo Pobierz - jesli nie zaistalowalo sie albo "Juz posiadasz ten dodatek" jesli rzeczywiscie zainstalowało sie.

W obu wypadkach zanim zaczniesz albo to pobiierać jeszcze raz albo zastanawac sie co zrobić skori teoretycznie sie zainstalowało cofnij sie do sekcji Moja biblioteka gier i tym razem kliknij prawym myszy na okładke gry The Sims4. Wybierz opcje"Napraw". Byc moze to sie nawet zainstalowało ale nie poprawnie. Naprawa uzupełni brakujace pliki.

 

Inna opcja jest ze twoja gra podstawowa to wersja Tradycyjna, a ty wlasnie pobrałaś dodatek "Uniwersytet" albo "Zycie eko "  Poniewaz oba te dodatki wyszly po aktualizacji zeszlorocznej z listopada wersja Tradycyjna gry nie bedzie ich obsługiwac. Komputery którym Origim zasugerowal instalacje wersji Tradycyjnej nie spelniają wymagań sprzetwych  wymaganych dla tych dodatków, Najczesciej jest to zbyt słaba karta graficzna - jesli chodzi o PC.  a jesli to dotyczy Maca to jest to wersja Maca nie wspierana przez Metal 

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (311 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: co zrobić jeśli zainstalowano dodatek z orgina ale nie ma go w grze

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@ototeatrtv

Wejdź na swoje konto Origin, a nastepnie w zakladkę Moja biblioteka. Kliknij na okładke TS4 i to przeniesie cie na strone gdzie sa miedzy innymi zakladki: "Dodatki", "Pakiety rozgrywk" i.t.p..
Kliknij zakladke Dodatki - wyszukaj ten ktory instalowałes i sprawdź jaki to ma status na okladce.
W twoim wypadku będzie to mialo albo Pobierz - jesli nie zaistalowalo sie albo "Juz posiadasz ten dodatek" jesli rzeczywiscie zainstalowało sie.

W obu wypadkach zanim zaczniesz albo to pobiierać jeszcze raz albo zastanawac sie co zrobić skori teoretycznie sie zainstalowało cofnij sie do sekcji Moja biblioteka gier i tym razem kliknij prawym myszy na okładke gry The Sims4. Wybierz opcje"Napraw". Byc moze to sie nawet zainstalowało ale nie poprawnie. Naprawa uzupełni brakujace pliki.

 

Inna opcja jest ze twoja gra podstawowa to wersja Tradycyjna, a ty wlasnie pobrałaś dodatek "Uniwersytet" albo "Zycie eko "  Poniewaz oba te dodatki wyszly po aktualizacji zeszlorocznej z listopada wersja Tradycyjna gry nie bedzie ich obsługiwac. Komputery którym Origim zasugerowal instalacje wersji Tradycyjnej nie spelniają wymagań sprzetwych  wymaganych dla tych dodatków, Najczesciej jest to zbyt słaba karta graficzna - jesli chodzi o PC.  a jesli to dotyczy Maca to jest to wersja Maca nie wspierana przez Metal 

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 3 (312 wyświetleń)

Dot.: co zrobić jeśli zainstalowano dodatek z orgina ale nie ma go w grze

Community Manager

Hej @ototeatrtv 

 

Udało Ci się odnaleźć dodatek? Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (231 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem