Dot.: co bym nie robił nie wygram

autor: longer003
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

co bym nie robił nie wygram

★★ Apprentice

Witam. Mam taki problem z grą Fifa 19:

Dziś zacząłem grać w ligę weekendową i co:

1. Pierwszy mecz wygrałem - moi zawodnicy grali normalnie i teraz każdy następny mecz przegrany bo:

2. Moje założenia taktyczne po wgraniu meczu znikają i moi zawodnicy "żyją własnym życiem" - tj. podają często gdzie indziej niż ja kieruję pada.

a. Faulują przeciwnika bez mojego udziału.

b. W jednym z meczy pokazało mi że gram Valencją chociaż był na ławce rezerwowych.

c. Obrońcy mają zostawać, natomiast wszyscy biegną do ataku, potem w efekcie nikogo nie ma w obronie.

b. często bywa tak, że na boisku nie było żadnego faulu, a tu zjawia się sędzia i mój zawodnik dostaję kartkę "żółtą lub czerwoną".

3. Moi napastnicy chowają się gdzieś i ich nie ma lub mają grać na szpicy a są cofnięci do poziomu ŚPO.

4. Na 5 rozegranych meczy "nie weszła żadna wrzutka" - wszystko przejął przeciwnik.

5. Mam straszny problem ze strzeleniem gola - w ostatnim meczu oddałem kilkadziesiąt strzałów na bramkę przeciwnika i wielokrotnie obiłem poprzeczkę lub słupki lub wyłapał je bramkarz przeciwnika lub mój Pele nie wcelował z 1 metra do pustej bramki --- całkowitą żenadą było jak przeciwnik G.Jesusuem strzelił dwa gole bo mu piłkę mój bramkarz podał.

6. Moi zawodnicy nie grają z 1 piłki tylko zanim podadzą to muszą przebiec 2-3 kroki w kierunku przeciwnika i ten najczęściej odbiera im piłkę.

7. Dodatkowo żenujące jest to, że zawodnicy przeciwnika w ogóle się nie męczą, a moi tak co skutkuje tym, że pod koniec meczu już nie mają sił a tamci ciągle biegają.

8. Gdy wykonuje podanie poprzeczne przez całą szerokość boiska to piłka wolniej leci niż biegnie zawodnik przeciwnika.

Dodatkowo dziwi mnie to, że każdy normalny człowiek popełnia błędy i ja też, ale żadnego błędu nie popełnili dziś moi przeciwnicy.

 

Czy ktoś zna odpowiedzi dlaczego to wszystko się dzieje ? bo według mnie to GRA wgrywa się z historią i co bym nie robił NIE WYGERAM. Dodam, że w DR nie ma tych problemów lub są mniej widoczne.

Wiadomość 1 z 3 (530 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: co bym nie robił nie wygram

★★ Apprentice

Dziękuje kolego za poradę. Twoja propozycja jest rozsądna i zapewne z niej skorzystam. Ja osobiście jestem przekonany (wydaje mi się na 99%), że mecze online z innym człowiekiem to ściema - te mecze na DR i FChempions są identyczne jak na SB od poziomu "klasa światowa". To jest pewnie tak, że żeby była płynność gry siedzi sobie 2 ludków przy 2 różnych komputerach i każdy gra z nich z botem Standard smile. Stąd te dziwne sytuacje i cyrkowe, ekwilibrystyczne zachowania i zagrania przeciwnika oraz jego 100% skuteczność gry miernej jakości piłkarzami - czyli USTAWKA. Czy to bot to łatwo sprawdzić - wystarczy puścić sprint w padzie i piłkarze przeciwnika też przestają przez chwilę biegać na sprincie Standard smile i atakować - taka niedoróbka w grze. Tęsknie za E-sportem.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (440 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: co bym nie robił nie wygram

★ Guide

Jakby ci to kolego napisać. Po prostu znowu daliśmy się nabrać.

Tą grą rządzi handicap i tyle. W tej grze ustawione jest wszystko. Jeżeli SI zadecyduje, że masz przegrać go przegrasz. A jeżeli uzna, że masz strzelić gola, to ... strzeli za ciebie. W tej grze nie liczą się umiejętności tylko „$”!!!

Mam nadzieję, że już wkrótce UE zrobi porządek z lootboxami w tej i innych grach, a wtedy piłka znowu będzie przyjemnością.

A na potwierdzenie zróbcie mały test. Nie możecie trafić nic w paczkach?!

Nie grajcie przez tydzień, a w kolejnych paczkach gwarantuje Walkouty!!!

 

Wiadomość 2 z 3 (467 wyświetleń)

Dot.: co bym nie robił nie wygram

★★ Apprentice

Dziękuje kolego za poradę. Twoja propozycja jest rozsądna i zapewne z niej skorzystam. Ja osobiście jestem przekonany (wydaje mi się na 99%), że mecze online z innym człowiekiem to ściema - te mecze na DR i FChempions są identyczne jak na SB od poziomu "klasa światowa". To jest pewnie tak, że żeby była płynność gry siedzi sobie 2 ludków przy 2 różnych komputerach i każdy gra z nich z botem Standard smile. Stąd te dziwne sytuacje i cyrkowe, ekwilibrystyczne zachowania i zagrania przeciwnika oraz jego 100% skuteczność gry miernej jakości piłkarzami - czyli USTAWKA. Czy to bot to łatwo sprawdzić - wystarczy puścić sprint w padzie i piłkarze przeciwnika też przestają przez chwilę biegać na sprincie Standard smile i atakować - taka niedoróbka w grze. Tęsknie za E-sportem.

Wiadomość 3 z 3 (441 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA