brakuje mi zapisu gry z kariery menadżera w fife 19

autor: 199912180
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

brakuje mi zapisu gry z kariery menadżera w fife 19

★ Novice

Wróciłem z wakacji po 7 dniach i brakuje mi zapisu gry . Jestem pewny na 100% , że zapisałem grę . Nie wygląda to jakby brakowało mi ostatniego zapisu tylko kilku poprzednich . Dziękuje z góry za odpowiedzi .

Wiadomość 1 z 2 (562 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: brakuje mi zapisu gry z kariery menadżera w fife 19

Community Manager

Hej @199912180

 

Pliki zapisu kariery zapisywane są lokalnie, obawiam się, że jeśli zostały w jakikolwiek sposób nadpisane to utraciłeś je bezpowrotnie Frown. Zrób kopię zapasową folderu FIFA 19, który znajduje się w Dokumentach (tutaj są zapisane Twoje pliki zapisu kariery), po czym włącz/ wyłącz przechowywanie danych w chmurze. Jeśli pojawi się komunikat z prośbą o wybranie plików - wybierz te, które będą miały datę bliższą dzisiejszej Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (540 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: brakuje mi zapisu gry z kariery menadżera w fife 19

Community Manager

Hej @199912180

 

Pliki zapisu kariery zapisywane są lokalnie, obawiam się, że jeśli zostały w jakikolwiek sposób nadpisane to utraciłeś je bezpowrotnie Frown. Zrób kopię zapasową folderu FIFA 19, który znajduje się w Dokumentach (tutaj są zapisane Twoje pliki zapisu kariery), po czym włącz/ wyłącz przechowywanie danych w chmurze. Jeśli pojawi się komunikat z prośbą o wybranie plików - wybierz te, które będą miały datę bliższą dzisiejszej Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (541 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA