brak ustwaień osobistych

autor: miki_skibidibi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

brak ustwaień osobistych

★★★ Newbie

Cześć.

 Dlaczego, gdy wchodzę do gry, nie ma mojego profilu osobistego?  Mam połączone konto z Fifa Fut Companion na telefonie. Tam jest normalnie. Mój klub i wszystkie moje osiągnięcia, które zdobyłem, są dostępne. Na PC grałem w tę grę wcześniej, a następnego dnia, gdy uruchomiłem Fifę, nie było ustawień. Jestem w 100% pewny, że nie usunąłem żadnych ustawień, ponieważ gdy sprawdzam w katalogu FIFA 23 na komputerze, to wszystkie pliki fizycznie się tam znajdują. Tak jakby gra ich nie widziała.  Może mi to ktoś wyjaśnić albo poradzić co zrobić?

Wiadomość 1 z 5 (275 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: brak ustwaień osobistych

Community Manager

Hej @miki_skibidibi 

 

Ustawienia osobiste to postępy w grach treningowych i zapis niestandardowej konfiguracji sterowania. Utrata tego pliku (może doszło do jego uszkodzenia) nie wpłynie na Twój postęp w FUT. Po prostu stwórz nowe ustawienia i wracaj do gry Standard smile

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (266 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: brak ustwaień osobistych

Community Manager

Hej @miki_skibidibi 

 

Ustawienia osobiste to postępy w grach treningowych i zapis niestandardowej konfiguracji sterowania. Utrata tego pliku (może doszło do jego uszkodzenia) nie wpłynie na Twój postęp w FUT. Po prostu stwórz nowe ustawienia i wracaj do gry Standard smile

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 5 (267 wyświetleń)

Dot.: brak ustwaień osobistych

★★★ Newbie

Zadziałało, dzięki za pomoc Standard smile

Wiadomość 3 z 5 (252 wyświetleń)

Dot.: brak ustwaień osobistych

Community Manager

Fantastycznie  Dzięki za potwierdzenie @miki_skibidibi 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 5 (209 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: brak ustwaień osobistych

Community Manager

Dzięki za potwierdzenie @miki_skibidibi Standard smile 

Wiadomość 5 z 5 (189 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA