błąd z uruchamianiem gry apex legands

autor: jumujmuk
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

błąd z uruchamianiem gry apex legands

★★ Novice

kiedy uruchamiam grę Apex legands to się przez chwilę ładuje ale po chwili wyskakuję okienko z napisem problem z konfiguracją gry zainstaluj grę ponownie i chciałbym wiedzieć jak to zrobić. poproszę o pomoc dziękuję

Wiadomość 1 z 5 (422 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: błąd z uruchamianiem gry apex legands

★★★★★ Expert
Wiadomość 2 z 5 (403 wyświetleń)

problem z urochomieniem apex legands

★★ Novice

gdy uruchamiam grę apex legands to wyskakuję mi okienko z napisem "problem z konfiguracją gry zainstaluj grę ponownie" i chciałbym wiedzieć jak to zrobić. Proszę o pomoc dziękuję 

Heart

Wiadomość 3 z 5 (391 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: problem z urochomieniem apex legands

Hero (Retired)
@jumujmuk

Jedyne rozwiazania jakie istnieją są podane w tym temacie.
https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/There-is-a-problem-with-your-game-setup-APEX/m-p/7518342#...
Te ktore tam jest wskazane jako rozwiazanie nie dla wszystkich działało jednak.
Tam jest jednak wiecej sposobów ktorych uzyli gracze aby sie tego pozbyć i dla niektorych one działaly a dla niektorych nie.
Jesli nie masz Win10 ale starszy system - Win7, win8 win8,1 wyglada na to ze nie ma sposobu pozbycia sie tego.
Upewnij sie ze twoj Windows ma wszytkie aktualizacje - pierwszy krok - 2 osobom w tym temacie pomogło.
https://support.microsoft.com/help/4027667/windows-10-update

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 4 z 5 (373 wyświetleń)

Dot.: błąd z uruchamianiem gry apex legands

Community Manager

Hej @jumujmuk 

 

Połączyłem utworzone przez Ciebie tematy w jeden, ponieważ dotyczą tego samego problemu. Daj nam znać czy wskazówki od @Narayen i @kreatora pomogły Ci w rozwiązaniu problemu Standard smile

Wiadomość 5 z 5 (321 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem