aplikacja origin nie wyświetla treści

autor: Gracz015
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

aplikacja origin nie wyświetla treści

★★★★ Novice

witam

mam problem z aplikacją origin który wygląda w ten sposób jak na zrzucie ekranu, oraz nie można wyjść z tego ekranu patrz otworzyć ustawienia, czy też np biblioteki gier.

miesiąc wcześniej błąd ten również wystąpił, po tygodniu występowania postanowiłem reinstalować aplikację, z rezultatem pomyślnym.

pomogło na 2 uruchomienia, oraz ponownie zaczęło się tak uruchamiać.

z ciekawostek gry zainstalowane już wcześniej gdy aplikacja działała uruchamiają się bez problemów łącznie z trybami sieciowymi, jednak nie możliwe jest aktualizowanie tych gier.
ponowne instalacje nie pomagają, myślałem że coś jest nie tak z moją siecią bądź kartą sieciową, bo to wygląda jakby się nie ładowała treść strony, jednak zmiana sieci bądź reset/użycie innej karty sieciowej nie pomaga.
użycie konta kolegi również nie pomogło, wyczyszczenie plików ccleanerem również nie zadziałało, skan anty wirusowy nic nie wykazał.

mnie się skończyły pomysły więc kieruję temat na forum jak to naprawić, oraz co takowy błąd powoduje

 

Wiadomość 1 z 28 (5 237 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: aplikacja origin nie wyświetla treści

★★★ Expert

@Gracz015 

 

W takim razie proszę abyś skorzystał z tematu, w którym opisane są rozwiązania znanych problemów z programem Origin .

 

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/INFO-Origin-Zbior-informacji-i-rozwiazan-znanych-probl...

 

 

Problem został opisany w sekcji Aplikacja startuje ale nie ładuje mojej Biblioteki gier tzw. biały ekran

 

Skorzystaj z zawartych tam kroków i daj nam znać czy udało ci się rozwiązać problem 

 

Pozdrawiam

 

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 28 (5 074 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: aplikacja origin nie wyświetla treści

★★★ Expert

Witaj,

 

W takim przypadku pomocne okazuje się czyszczenie pamięci podręcznej programu Origin.

Aby to zrobić skorzystaj z tego artykułu.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 28 (5 213 wyświetleń)

Dot.: aplikacja origin nie wyświetla treści

★ Novice
@CapitanRoyon nie pomaga
Wiadomość 3 z 28 (5 203 wyświetleń)

Dot.: aplikacja origin nie wyświetla treści

★★★★ Novice

witam pamięć podręczna została wyczyszczona jednak błąd nadal występuje

Wiadomość 4 z 28 (5 168 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: aplikacja origin nie wyświetla treści

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

@CapitanRoyontak jak odpisałem powyżej nie pomaga. czy znasz może inne rozwiązanie? tak kilka razy to próbowałem

Wiadomość 5 z 28 (5 084 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: aplikacja origin nie wyświetla treści

★★★ Expert

@Gracz015 

 

W takim razie proszę abyś skorzystał z tematu, w którym opisane są rozwiązania znanych problemów z programem Origin .

 

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/INFO-Origin-Zbior-informacji-i-rozwiazan-znanych-probl...

 

 

Problem został opisany w sekcji Aplikacja startuje ale nie ładuje mojej Biblioteki gier tzw. biały ekran

 

Skorzystaj z zawartych tam kroków i daj nam znać czy udało ci się rozwiązać problem 

 

Pozdrawiam

 

Wiadomość 6 z 28 (5 075 wyświetleń)

Dot.: aplikacja origin nie wyświetla treści

★★★★ Novice
@CapitanRoyon dzięki wielkie 2 pierwsze podpunkty wykonałem i zadziałało
Wiadomość 7 z 28 (5 060 wyświetleń)

Dot.: aplikacja origin nie wyświetla treści

★★★ Expert
@Gracz015

Miło słyszeć, że udało ci się rozwiązać problem Standard smile
Wiadomość 8 z 28 (5 057 wyświetleń)

Dot.: aplikacja origin nie wyświetla treści

★★★ Newbie
@79112700496 Udało Ci się rozwiązać problem?
Wiadomość 9 z 28 (4 298 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: aplikacja origin nie wyświetla treści

★★★ Newbie
@Gracz015 Powiesz mi jak dokładnie to robiłeś? Mam dokładnie tak samo. Które dwa podpunkty wykonałeś?
Wiadomość 10 z 28 (4 293 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem