Dot.: Właczenie gry ustawienia rozdzielczości

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

apex legends

★★★ Newbie

gdy prubuje włączyć grę pisze mi failed CrateGameWindows.Resolution(1280x720)unsupportet?

Wiadomość 1 z 5 (459 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: apex legends

[ Edytowane ]

Hej,

Będąc w bibliotece gier Origin, naciśnij PPM na "okładkę" gry po czym wybierz Właściwości gry. Tutaj przejdź do zaawansowanych opcji uruchamiania.

Na dole zobaczysz puste pole wierszu poleceń. W pole wpisz:

-window -width x - height - y  (na przykład-width 800  -height 600).  W miejscu x i y wpisz wartość rozdzielczości wspieranej przez Twój monitor.

Wiadomość 2 z 5 (452 wyświetleń)

Dot.: apex legends

Community Manager

Hej @Maksymboos

 

Czy udało Ci się rozwiązać problem na podstawie tego co zaproponował @Revan2000s ? Daj nam znać Standard smile

Wiadomość 3 z 5 (366 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Właczenie gry ustawienia rozdzielczości

★★★ Newbie

W czasie włączania gry wyskakuje mi takie o to okno http://prntscr.com/ms7f79

Nie jestem w stanie zmienić ustawień graficznych tak by nie crashowala sie gra ustawienia w  pliku Videoconfig na rozdzielczosc 1920/1080 nic nie dają destalinizacja nic nie daje proszę o pomoc jak naprawić ten błąd.

Wiadomość 4 z 5 (360 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Właczenie gry ustawienia rozdzielczości

Community Manager

Hej @xPalpatine 

 

Połączyłem Twój post z innym gdzie został poruszony zdaje się ten sam problem. Czy rozdzielczość 1920/1080 jest natywną rozdzielczością monitora? Spróbuj innych konfiguracji używając zaleceń @Revan2000s 

Wiadomość 5 z 5 (335 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem