apex legend za co dostałem bana ?

autor: MasnyPolakPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

apex legend za co dostałem bana ?

★★★ Newbie

Witam mam pewien porblem z grą paex legend mianowicie ostatno chciałem zagrac w apexa zalogowałem sie do aplikacji origin przez adres emial po czym przy próbie dołaczenia do gry dostałem informacje że moje konto zostało zbanowane zalogowałem sie na to samo konto przy użyciu ID konta i mogłem grać nie bylo informaci o banie dodam że postępy na jednym koncie delikatnie sie różniły nie wiem z czego to wynika to przeciez jedno konto a dzisja logują sie przez ID przy prubie dołączenie dostalem informacje o banie dodam że nigdy nie używałem żadnnych wspomagaczy czy klt

Wiadomość 1 z 2 (708 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: apex legend za co dostałem bana ?

Community Manager

Hej @MasnyPolakPL 

 

Wygląda na to, że jednak są to dwa oddzielne konta. Progres nie może się różnić po zmianie sposobu logowania się, tym bardziej z Twojego konta nie znikną blokady z tego powodu. 

 

Skontaktuj się z nami wedle instrukcji, którą znajdziesz tutaj, aby odwołać się od blokad nałożonych na Twoje konto. 

 

https://help.ea.com/pl/help/account/information-about-banned-or-suspended-accounts/

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (670 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: apex legend za co dostałem bana ?

Community Manager

Hej @MasnyPolakPL 

 

Wygląda na to, że jednak są to dwa oddzielne konta. Progres nie może się różnić po zmianie sposobu logowania się, tym bardziej z Twojego konta nie znikną blokady z tego powodu. 

 

Skontaktuj się z nami wedle instrukcji, którą znajdziesz tutaj, aby odwołać się od blokad nałożonych na Twoje konto. 

 

https://help.ea.com/pl/help/account/information-about-banned-or-suspended-accounts/

Wiadomość 2 z 2 (671 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem