Dot.: Zwalnianie zawodników Brak płynności Dziwne sytuacje w grze FiFA19

autor: KollasyXL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Zwalnianie zawodników Brak płynności Dziwne sytuacje w grze FiFA19

★★ Apprentice

Zagrałem dziś kolejny mecz ok. 23:40 tym razem pojedynczy mecz online i znowu to samo gra pełna oszustw. Piłka przelatuje przez tekstury moich zawodników. Przeciwnik fauluje i nic. Akcja meczu i nagle przybiega sędzia i mój zawodnik dostaje czerwoną kartkę, chociaż ja żadnego faulu nie zrobiłem. Potem jeszcze podobna sytuacja i żółta kartka ? - to już w ogóle kuriozum. Zwykły Jonas (50pare tempa) najszybszym zawodnikiem na boisku ?????????????. Pele nie strzela kilka razy z 5 metra za to gole sadzi jakaś karta 81. Dziwne, że jak gra się mecz towarzyski ze znajomym to tego wszystkiego nie ma. Z tego wniosek:

 

LUDZIE NIE KUPUJCIE PACZEK BO NAPRAWDE NIE MA PO CO, BO PO CO WAM DOBRZY ZAWODNICY SKORO TA GRA I TAK WAS OSZUKA.

 

O ile jest inaczej to proszę jakiegoś mądrego z EA aby mi to udowodnił i pomógł ją naprawić.

Wiadomość 21 z 31 (878 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zwalnianie zawodników Brak płynności Dziwne sytuacje w grze FiFA19

★★★★ Novice

Ta gra to jeden wielki syf to samo mam co wyżej kolega 

Wiadomość 22 z 31 (866 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zwalnianie zawodników Brak płynności Dziwne sytuacje w grze FiFA19

★★ Apprentice

20:00 dnia 27.05.2019 zagrałem pojedynczy mecz online (zadanie tygodniowe z ligi NOS). Kupiłem wcześniej totsa Severowicia i zrobiłem drugiego totsa na po + kupiłem Marege 86  + na pomocy karty 83 i 84, bramkarz 83 i obrona 81-82 i co wyszedł jakiś (…) w strojach EA ze srebrnymi kartami (pewnie bot) i mnie ograł a te Wasze totsy po 94 strzałów nie mogły strzelić gola i biegały wolniej od srebrnych kart. A był też Jonas (50 tempa) - znowu król szybkości. 

 

Jak o tym pisze to przychodzi mi na myśl jedno:

 

"Droga EA, czy chcesz sprowadzić inteligentnego człowieka na swój poziom i tam go pokonać doświadczeniem ?"

 

                                                                      Z wyrazami szacunku gracz, który kupił tę popsutą grę.

 

p.s. nadal nie zgłosił się ktoś mądry z EA, co by wyjaśnił i pomógł naprawić.

Wiadomość 23 z 31 (846 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zwalnianie zawodników Brak płynności Dziwne sytuacje w grze FiFA19

★★ Apprentice

I kolejny mecz 22:03 po I połowie (remisowanej notabene) i całkiem ok. II połowa to "zwiecha za zwiechą". Ciągłe przesunięcia obrazu tak by przeciwnik odebrał piłkę. A widzieliście kiedyś jak zawodnik biegnie prawie w miejscu udając, że biegnie szybko. To zapraszam do obejrzenia tego meczu, bo moi tak biegali żeby przeciwnik mógł pierwszy dobiec do piłki. Ta gra jest po prostu nienormalna i urąga inteligencji gracza. 

Wiadomość 24 z 31 (837 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zwalnianie zawodników Brak płynności Dziwne sytuacje w grze FiFA19

★★★★ Novice

Ja dziś na 3 mecze do 60 min wygrywalwm  po 2. 0 i 3.0 i remisowalen te 3 mecze GdyZ opóźnienia w podaniach. Żeby podać musiałem 2x klikać podanie... O co tu chodzi ze do 60 min wszystko śmiga super a potem się nie da grać.... 

Wiadomość 25 z 31 (830 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zwalnianie zawodników Brak płynności Dziwne sytuacje w grze FiFA19

★★ Apprentice

Nie no mam tego dość. Panowie z EA zróbcie porządek z tym SYFEM bo to już naprawdę zakrawa na jakąś farsę:

 

- kolejny mecz - 23:30 i wszystko o czym pisałem w jednym:

- czerwona kartka za faul, którego nie było i jeszcze 

- rzut karny

- zwalnianie biegu zawodników;

- zawodnicy sami oddawali piłkę;

- dwie takie same karty bramkarzy: jeden broni wszystko (przeciwnika) drugi puszcza każdy strzał (mój)

- karty ponad 90overala i tyle strzałów nie są w stanie wcelować w bramkę (moje)

- bramki zdobywają karty o overalu 80+ i 70+ strzałów;

- zawodnik 50 tempa najszybszy na boisku;

- nie można podbiec zawodnikiem do przeciwnika, tak jakby była jakaś ściana;

- 9  zawodników przeciwnika z przodu i tyle samo z tyłu, itd. 

 

SZKODA NA TO PRĄDU BO PRZECIERZ NIGDY NIE WYGRAM JAK GRA MI NIE POZWOLI WYGRAĆ !!!!!!!!!!!!!!

Wiadomość 26 z 31 (823 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zwalnianie zawodników Brak płynności Dziwne sytuacje w grze FiFA19

★★ Apprentice

Co za patowa sytuacja. Pisać o błędach. A oni nawet nie mają zamiaru czegokolwiek zrobić. Co to jest za gra jak się nikogo nie fauluje i nagle przybiega sędzia i daje kartkę za faul, którego nie było. Kolejny mecz 28.05 (07:30)  i znowu to samo. Ręce opadają. Ale jedno jest pewne na pewno już nigdy nie kupię, żadnej paczki bo po co skoro te wasze TOTSY są słabsze od zwykłych kart.

Wiadomość 27 z 31 (810 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zwalnianie zawodników Brak płynności Dziwne sytuacje w grze FiFA19

★★ Apprentice

Proszę o zwrot 220 zł. (tyle ile zapłaciłem) za tę popsutą grę !!!! To gra ewidentnie wstrzymuje zawodników i nie pozwala wygrać. Proszę o kontakt w tej sprawie z kimś z EA

Wiadomość 28 z 31 (805 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zwalnianie zawodników Brak płynności Dziwne sytuacje w grze FiFA19

Community Manager

Hej @KollasyXL 

 

Dziękuję za Twoje zgłoszenie, postaram się wyciągnąć możliwie najwięcej informacji z Twojego opisu. W kwestii zwrotów zapoznaj się z tym artykułem. 

Wiadomość 29 z 31 (789 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zwalnianie zawodników Brak płynności Dziwne sytuacje w grze FiFA19

★★ Apprentice

Dziękuje za kontakt i liczę na pomoc w naprawieniu mojego konta czy też gry. Dodam że nie jestem typem stalkera, a moim celem jest doprowadzenie mojego konta w grze czy też mojej gry do takiego stanu aby można było z gry korzystać i o ile już muszą pojawiać się sytuacje kuriozalne to nie na zasadzie uporczywego nękania gracza. W celu pomocy służę wszelkimi informacjami.

Wiadomość 30 z 31 (774 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA