Zużycie procka 100% w grze i problem z myszką na wysokim priorytecie.

autor: HANlBAL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zużycie procka 100% w grze i problem z myszką na wysokim priorytecie.

★★★ Novice

Witam. Wiem że było tego sporo. Użycie procesora 100% w BF1. I co najlepsze brat ma IDENTYCZNY pc jak mój i NIE MA TEGO PROBLEMU co ja (!) Próbowałem już wszystkiego z tego forum i z zagranicznych również. NIC nie pomaga... :/  Może ktoś ma podobny PC i jakoś załagodził problem Frown 

 

PRCESORO:  i5 4460 3.20 GHz

KARTA GRAFICZNA:  GTX 1060 6GB ZOTAC AMP!

PŁYTA GŁÓWNA:  Gigabyte Z97x Gaming 5

ZASILACZ:  Chieftec A80 CTG-650C, 650W, 85+

PAMIĘĆ RAM:  16 GB RAM 1600

SYSTEM:  Windows 10 64 bit (oryginał, aktualny)

MYSZKA:  Steelseries Rival 300

MONITOR:  ASUS ROG PG248Q 180Hz

 

System czysty, stery aktualne do karty i innych podzespołów, buda odkurzona. Wszystko poustawiane na wydajność. I jeszcze jedno, jak włączę wysoki priorytet (BF1) i ograniczę klatki na 60-65 wtedy jest w miare grywalnie (monitor 180hz troszku dupnie :/) ALE po chwili myszka "ciężko" zaczyna chodzić. Nie mogę zrobić pełnego obrotu tzn kursor "trzęsie się" i ciężko się obrócić w *. Ciężko to opisać. Tylko na wysokim priorytecie. Jak zejdę niżej z priorytetem to myszka chodzi ok ale fpsy świrują (60-65 i nagle 30). Nie wiem dlaczego tak się robi. Chce zaznaczyć że te wszystkie problemy występują tylko w Battlefield 1. BF3, BF4 śmigają aż miło. Inne gry również. Może ma ktoś podobny sprzęt i jakoś rozwiązał ten problem (Procek na 100%). A brat na identycznym PC (inny monitor 120Hz) ma lekko 60-80 klatek na średnio/wysokich w FullHd (?) i użycie procka na poziomie około 70 -80 %. Nie mam pojęcia co jest. Frustracja LVL 1000 Frown 

Spoiler
 

 

 

Wiadomość 1 z 1 (311 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem