Dot.: Zrywanie połączanie w rivals i zabieranie punktów

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zrywanie połączanie w rivals i zabieranie punktów

★★★ Newbie

Witam,

Dziś mam bardzo irytującą sytuację. Otóż chciałem rozegrać kilka meczy w rivals ale za każdym dzieje się tak: mecz się rozpoczyna, kilka podań i trach zrywa połączenie. Co gorsza każdy z tych meczy zapisywany jest jako PORAŻKA (przy wyniku 0:0) i pojawia się komunikat, że wyniki będzie analizowany. Gra się zachowuje tak jakbym to ja wychodził z meczu (przez co odejmuje punkty) co oczywiście nie ma miejsca. Tym samym w głupi i niesprawiediwy sposób straciłem jakieś 75 punktów. Moim zdaniem przy takim spontanicznym zrywaniu co podejrzewam leży po stronie EA (bo to niemożliwe żebym trafiał ciągle trafiał na przeciwników ze słabym łączem a u mnie na pewno na 100% jest OK) taki mecz powinien zostać anulowany i nie powinny znikać z konta punkty. Jestem zażenowany taką sytuacją....

Wiadomość 1 z 2 (196 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zrywanie połączanie w rivals i zabieranie punktów

Community Manager

Hej @yackar 

 

Przykro mi z powodu problemów, które Cię spotkały i rozumiem Twoją frustrację. Frown Nie ma niestety możliwości przywrócenia straconych w ten sposób punktów, lub umożliwienia Ci rozegrania tego spotkania ponownie. Przed kolejnym meczem rzuć okiem na ten artykuł i upewnij się, że Twoje połączenie jest w odpowiedni sposób skonfigurowane Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (147 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA