Zniknęły mi rodziny w The Sims 4

autor: Fabianroksi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zniknęły mi rodziny w The Sims 4

★ Novice

Pomocy! Straciłem wszystkie rodzinki w The Sims 4, jest mi z tego powodu bardzo smutno. Nie ma ani śladu po moich zapisanych simach czy jak już wspomniałem - rodzinkach. Folder "saves" jest pusty,

Wiadomość 1 z 7 (2 596 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zniknęły mi rodziny w The Sims 4

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Fabianroksi

Wygląda na to. że komputer przeniósł ci cały stary folder gry w inne miejsce.On musi gdzieś być. Może przypadkowo pobrales /zainstalowałes wersję Tradycyjną gry na komputer?
Spróbuj go poszukać - pamietaj jednak ze na Twoim komputerze istnieją dwa foldery The Sims4. Nazywaja sie identycznie , ale mają inna zawartość. Jeden to folder instalacyjny ktory znajduje się w Plikach programów (x86) iw folderze Origin games. Ten nie powinien cie interesować,
W praktyce teraz powinieneś miec trzy foldery The Sims4 - jeden to ten wyżej wymieniony - istalacyjny. Drugi, nowy ktory ci się wykreował w Dokumentach/Electonic Arts z tym samouczkiem i trzeci ten stary który zaginął, bo został przeniesiony w inne miejsce, albo co jest gorsza opcją został usuniety przez komputer..Sprawdź może jednak w folderze Electronic Arts masz dwa foldery The Sims4 w tym jeden z koncówką nazwy The Sims 4_ LE ?
Sprobuj zagrac w tym nowym folderze , zapisac gre i sprawdź czy ten folder nie zniknie podobnie jak poprzedni razym z tym zapisanym nowym sejfem

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 7 (2 548 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zniknęły mi rodziny w The Sims 4

Hero (Retired)
@Fabianroksi

Na jakim komputerze jestes? Na PC z win10 czy na Macu?
Komputer czasem arbitralnie przenosi twoj folder gry w chmurę - na PC przenosi to na OneDrive na Macu do Icloud.
Po wlączeniu gry ta odkrywa, że w Dokumentach nie ma folderu the Sims 4 i oczywiscie generuje nowy z pustym folderami saves i Tray
Wiec jesli jestes na PC z Windowsem to odłacz usluge OneDrive
https://support.office.com/pl-pl/article/turn-off-disable-or-uninstall-onedrive-f32a17ce-3336-40fe-9...
Na Macu to jest bardziej skomplikowane.

Inna opcją jest ze nie grasz dlugo w simsy i po prostu chciałas dodac nową rodzinę do gry tworzac ja w CAS i niefortunnie potem klkając V -zatwierdź zamiast wyjśc do Menu gry.
Klikając te V rozpoczełas nowa gre likwidujac poprzedni zapis

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 2 z 7 (2 575 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zniknęły mi rodziny w The Sims 4

[ Edytowane ]
★ Novice

Dziękuje za odpowiedź, ale niestety OneDrive  mam wyłączone od dawna :\ 

Wiadomość 3 z 7 (2 564 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zniknęły mi rodziny w The Sims 4

★ Novice
@Fabianroksi zapomniałem dodać, cała gra mi się zresetowała, chcieli mi zrobić samouczek itd.
Wiadomość 4 z 7 (2 557 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zniknęły mi rodziny w The Sims 4

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Fabianroksi

Wygląda na to. że komputer przeniósł ci cały stary folder gry w inne miejsce.On musi gdzieś być. Może przypadkowo pobrales /zainstalowałes wersję Tradycyjną gry na komputer?
Spróbuj go poszukać - pamietaj jednak ze na Twoim komputerze istnieją dwa foldery The Sims4. Nazywaja sie identycznie , ale mają inna zawartość. Jeden to folder instalacyjny ktory znajduje się w Plikach programów (x86) iw folderze Origin games. Ten nie powinien cie interesować,
W praktyce teraz powinieneś miec trzy foldery The Sims4 - jeden to ten wyżej wymieniony - istalacyjny. Drugi, nowy ktory ci się wykreował w Dokumentach/Electonic Arts z tym samouczkiem i trzeci ten stary który zaginął, bo został przeniesiony w inne miejsce, albo co jest gorsza opcją został usuniety przez komputer..Sprawdź może jednak w folderze Electronic Arts masz dwa foldery The Sims4 w tym jeden z koncówką nazwy The Sims 4_ LE ?
Sprobuj zagrac w tym nowym folderze , zapisac gre i sprawdź czy ten folder nie zniknie podobnie jak poprzedni razym z tym zapisanym nowym sejfem

Wiadomość 5 z 7 (2 549 wyświetleń)

Dot.: Zniknęły mi rodziny w The Sims 4

★ Novice

O jezu! Dziękuję! Byłem przygotowany na to że już ich nie odzyskam! Jeszcze raz wielkie dzięki  Standard smile

Wiadomość 6 z 7 (2 536 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zniknęły mi rodziny w The Sims 4

Hero (Retired)
@Fabianroksi

Usuń z folderu The Sims4 _LE folder saves i folder Tray
Skopiuj w starym folderze folder saves i wklej go do tego nowego folderu. Zrób to samo z folderem Tray - to twoja biblioteka.
Swoja droga czy musisz uzywać wersji Tradycyjnej?
W tej wersji gry nie bedziesz mogl uzywac ani Uniwersytetu, ani Eko life , ani Kompaktowych wnetrz. Nie bedziesz miał dostepu do Galerii ani do zadnych nowych aktualizacji.
Jesli twoj komputer to win10 z 64 bit systemem i masz stosunkowo dobra kartę graficzna z poziomu Nvidia GTX 650 to absolutnie nie musisz tego uzywać.Jednak aby sie tego pozbyc nie wystaczy usunięcie tego folderu,
Musisz odinstalować cała gre i zainstalowac na nowo nie pobierajac tej wersji Tradycyjnej
Wiadomość 7 z 7 (2 527 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem