Zniknął cały skład

autor: lukasznnn
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zniknął cały skład

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 19
Platforma:PC
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? lukasznnn
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 13.12.2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 22:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Wystarczy wejść na konto i zobaczyć że jest pustka, a gdzie lewandowski lampard itd.
Co się dzieje? Tydzień nie wchodziłem do fify 19. Wczoraj po wejściu zobaczyłem że znikął mi cały podstawowy skład. Nikt nie wchodził na konto moje na pewno(nie widze żeby kasa się zmieniła), w żadne sbc czy jak się to nazywa nie grałem. Poprostu wyparowały wszystkie karty z podstawowego składu plus kilka innych.
Co powinno się stać? Powinien być skład

Tydzień nie wchodziłem do fify 19. Wczoraj po wejściu zobaczyłem że znikął mi cały podstawowy skład. Nikt nie wchodził na konto moje na pewno(nie widze żeby kasa się zmieniła), w żadne sbc czy jak się to nazywa nie grałem. Poprostu wyparowały wszystkie karty z podstawowego składu plus kilka innych.

Wiadomość 1 z 2 (255 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zniknął cały skład

Community Manager

Hej @lukasznnn 

 

Skontaktuj się z nami bezpośrednio - zobaczymy co stało się z Twoim składem Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (230 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zniknął cały skład

Community Manager

Hej @lukasznnn 

 

Skontaktuj się z nami bezpośrednio - zobaczymy co stało się z Twoim składem Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (231 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA