Dot.: Zmiana ustawień graficznych

autor: ECB-TyrannisPax
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zmiana ustawień graficznych

★ Apprentice

Przy zmianie ustawień graficznych lub zmniejszeniu rozdzielczości nie poprawia się płynnosc gry. Nie ważne czy gra działa w FHD czy w 1280x800, ilość FPS jest taka sama mimo, że gra wyglada inaczej. Błąd?

Wiadomość 1 z 15 (914 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zmiana ustawień graficznych

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Dzięki pomogła zmiana ustawień w Windows Defender:
Ochrona przed wirusami i zagrożeniami>> zarządzaj ustawieniami
1.>>zarządzaj kontrolowanym dostępem do folderu>>zezwalaj aplikacji na dostęp przez kontrolowany dostęp do folderu>> tutaj dodałem pliki anthem.exe i AnthemTrial.exe z folderu z zainstalowaną grą Anthem
(folder dokumenty mam ustawiony jako chroniony.)
2. Wykluczenia
>> dodałem cały folder z zainstalowaną grą Anthem.
Nie wiem która z tych czynności pomogła ale działa mogę zmieniać ustawienia. Folder Anthem na c w dokumentach się utworzył więc jest ok.
Wcześniej miałem tak że jak defender cokolwiek blokował dostawałem powiadomienie...tym razem nic chyba zablokował mi utworzenie folderu Anthem po cichaczu o niczym nie mówiąc... mało zabawne ;/...Co najlepsze w Windows defender można podejrzeć ostatnio zablokowane aplikacje...gry Anthem oficjalnie nie blokuje oszust jeden wtf...

Zobacz w watku

Wiadomość 15 z 15 (1 689 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zmiana ustawień graficznych

★★★ Newbie

U mnie jest to sam. Wydaje mi sie ze jeszcze optymalizacja gry leży i kwiczy. Ja w miescie mam 30FPS ;/  na AMD8350 , 16GB Ram i GTX 1070

Wiadomość 2 z 15 (907 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zmiana ustawień graficznych

★ Apprentice

u mnie jest i5 7300HQ, 16gb RAM, GTX 1050 i  gra wsadzona na SSD. I dziwi mnie to że jakich ustawień bym nie zastosował to nic to nie daje,  troche irytujące

Wiadomość 3 z 15 (904 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zmiana ustawień graficznych

★★ Novice

Zmiana ustawień graficznych nie pomaga.Obojętnie jakie ustawienia zastosujesz,i tak będzie problem.Co ciekawe bywa tak że czasami wszystko chodzi płynnie a w next misji są same lagi że nie da się normalnie grać.Bugi na bugach itp problemy w gotowym produkcie? To mi wygląda jak Demo2,zaczynam się zastanawiać czy nie zrobili tego celowo żeby dać sobie czas do 22-giego na dodanie jakiegoś fixa .EA szkoda że niczego się nie nauczyła.Gra jest świetna ale to co się w niej dzieje jest skandaliczne.

Wiadomość 4 z 15 (887 wyświetleń)

Dot.: Zmiana ustawień graficznych

★ Apprentice

Co do bugów to jest ich troche za dużo. Dziś np Javelin mi drgał dziwnie Large smile potem nie znikały napisy dialogów. O dziwo dziś gra mi chodziła bardzo fajnie, ale wczoraj był dramat, i już myślałem o refundzie. Early Access to nie demo, a oni właśnie tak tą grę traktują

Wiadomość 5 z 15 (876 wyświetleń)

Dot.: Zmiana ustawień graficznych

Community Manager (retired)

@n4v00  @ECB-TyrannisPax  @SilentOneQ 

 

Studio zapowiedziało tzw. Day One patch, który ma naprawić większość zauważonych dotąd błędów jak i również poprawić optymalizację na różnych konfiguracjach - szczególnie gdy gra jest dyskach HDD 5400/7200 RPM. Wstępną listę poprawek możecie podejrzeć tutaj

 

Anthem jest piękną i wymagającą grą, jednak opcje graficzne dają duże pole do zmiany ustawień. Poniżej znajdziecie ustawienia, które powinny poprawić płynność (ilość FPS) przy nieznacznym zmniejszeniu aspektów wizualnych Wink 

 

2223444.png

 

Zaznaczona opcja "Jakość tekstur" jest jedną z opcji, która najbardziej wpływa na wydajność plus Anti-Aliasing.  Dla odciążenia procesora w przypadku posiadaczy i5 (4 rdzenie) radzimy włączyć V-Sync czyli synchronizację pionową dla zablokowania ilości klatek.

 

Prawdopodobnie będą udostępnione stosowne sterowniki od strony NVIDIA i AMD, lecz nie mamy na tą chwilę nic potwierdzonego, dlatego sprawdzajcie strony: AMD Crimson Radeon NVIDIA

Wiadomość 6 z 15 (858 wyświetleń)

Dot.: Zmiana ustawień graficznych

★ Apprentice
ŻADNE ustawienie nic nie zmienia, włącznie z tym co podałeś. Sterwonik od nvidii wyszedł 13.02 więc jest najnowszy. Gra jest na dysku SSD. Nie mówię że chodzi źle, chodzi bardzo dobrze, tylko zauważyłem że zmiana ustawień nic nie daje co śmierdzi bugiem
Wiadomość 7 z 15 (853 wyświetleń)

Dot.: Zmiana ustawień graficznych

★★★ Pro

@n4v00  gramaspore wymagania i tyle Standard smile Mój sprzęt do tej pory radził sobie z wszystkimi produkcjami na rynku GTA V, RE 2, AC: Origins a tutaj przy Anthemie ewidentnie tak jak pisaliście wcześniej nieważne od ustawień graficznych mała liczba FPS-ów. W FORCIE to jest istna tragedia Standard smile

Wiadomość 8 z 15 (842 wyświetleń)

Dot.: Zmiana ustawień graficznych

★★★★ Novice
u mnie zmiana ustawień nie działa po restarcie gry wszystko wraca do ustawień domyślnych...
Wiadomość 9 z 15 (833 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zmiana ustawień graficznych

★ Apprentice

No nie wiem, laptop dawał sobie radę z Widzminem 3, GTA 5, CoD Infinite Warfare, Najnowszym Doomem.

 

Jednego dnia zero jakichkolwiek  scin A drugiego dramat. 

Z ciekawości dałem nawet najgorsze ustawienia jakie są, nic to nie dało co tylko utrzymuje mnie w przekonaniu, że ktoś coś skopał  i to konkretnie 

Wiadomość 10 z 15 (821 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem