Dot.: Zmiana powiązanego konta PSN/origin

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zmiana powiązanego konta PSN/origin

★ Novice

Witam,

Czy jedyną opcją na zmianę powiązanego konta PSN z origin na inne konto origin, jest problem natury technicznej?

Posiadam konto origin z wieloma grami, między innymi serią FIFA od kilku wydań. W tym roku zakupiłem konsolę PS4 i założyłem PSN na innym mailu niż miałem wcześniej origin, nie myśląc że można powiązać te dwa konta i mieć "osiągnięcia" i lvl konta z gier na PC (np. FIFA). Jednakże gdzieś wyczytałem, że jak posiadamy powiązane konto PSN z originem na którym graliśmy w FIFE na PC to osiągnięcia przechodzą na PS4 co by mnie bardzo zainteresowało. Niestety dostałem także informację, że raczej nie ma możliwości przerzucenia konta PSN przypisanego do origina, na inne konto, nie mając problemów technicznych z kontem, bo tylko w takim wypadku technicy mogą przerzucać konto PSN. Czy ktoś jest w stanie to potwierdzić, lub miał podobną sytuację?

Z góry dzięki za pomoc

Wiadomość 1 z 2 (2 081 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zmiana powiązanego konta PSN/origin

Hej,

Jedyną opcją na przeniesienie PSN ID do innego konta EA jest wykonanie tzw. przeniesienia nazwy gracza co tak jak już wiesz jest obarczone pewnym ryzykiem. Więcej informacji znajdziesz w poniższych artykułach.

Wiadomość 2 z 2 (2 066 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem