Dot.: Zmiana platfomy

autor: Roszkoszny
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zmiana platfomy

★★★ Newbie

Witam

Ostatnio nabyłem komputer i chciałbym przenieść konto z PS4 na PC. Czy jest taka możliwość? Jak tak to jak?

Wiadomość 1 z 4 (268 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zmiana platfomy

Community Manager

Hej @Roszkoszny 

 

Niestety zawartość kupiona na Xbox pozostanie na tej platformie, tyczy się to również odblokowanych skinów czy też poziomu. 

 

Korzystając z tego samego konta EA i rozpoczynając grę na PC zaczynasz od początku, nie ma możliwości przeniesienia wyżej wymienionych rzeczy pomiędzy platformami. 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (208 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zmiana platfomy

Witaj @ViperSenpai 

 

Jeżeli masz kilka kont to jest możliwość ich połączenia. Proces ten może zostać przeprowadzony na kontach, których jesteś właścicielem (które zostały przez Ciebie założone), tylko podczas kontaktu telefonicznego.

 

Zapoznaj się również z poniższym artykułem, w którym znajdziesz więcej szczegółów na temat tego jak wygląda taki proces: 

https://help.ea.com/pl/help/account/linking-accounts-and-persona-transfers/

Wiadomość 2 z 4 (246 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zmiana platfomy

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Czyli co?

Grałem przykładowo w apexa na xbox, konsole sprzedałem i mogę powiązać aktualne konto z xbox na pc?

 

W moim przypadku chodzi mi głownie o przepustkę bojową z 4 sezonów, która przepadnie na xbox-ie.

Wiadomość 3 z 4 (220 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zmiana platfomy

Community Manager

Hej @Roszkoszny 

 

Niestety zawartość kupiona na Xbox pozostanie na tej platformie, tyczy się to również odblokowanych skinów czy też poziomu. 

 

Korzystając z tego samego konta EA i rozpoczynając grę na PC zaczynasz od początku, nie ma możliwości przeniesienia wyżej wymienionych rzeczy pomiędzy platformami. 

Wiadomość 4 z 4 (209 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem