Dot.: Zmiana nazwy użytkownika

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zmiana nazwy użytkownika

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam! Piszę ten temat, ponieważ mam problem. Chciałem ostatnio zmienić nazwę użytkownika. Niestety zobaczyłem komuniakt "Ten identyfikator jest już w użyciu". No więc wszedłem w Origin, przeszukuję wszystkich, nie ma nikogo o takim nicku. O co chodzi? Jest to bardzo denerwujące, ponieważ muszę do nazwy użytkownika dodawać jakieś głupie rzeczy, a mój docelowy nick jest tak naprawdę wolny.

Wiadomość 1 z 4 (2 814 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zmiana nazwy użytkownika

Hej.

Upewnij się, że nazwa, której zamierzasz użyć zawiera znaki tylko znajdujące się w tym zestawie:

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
0123456789
_ -

 

Jeśli to nie pomoże spróbuj skontaktować się z doradcą EA, który pomoże Ci rozwiązać problem.

Jak skontaktować się z doradcą EA?

Wiadomość 2 z 4 (2 789 wyświetleń)

Dot.: Zmiana nazwy użytkownika

Community Manager (retired)

Witaj @Wo0kiePL

 

Rozumiem, że masz upatrzony nick, którego być może używasz już na innych platformach tego typu. Obawiam się jednak, że nieodnalezienie ID poprzez wyszukiwanie znajomych na Origin nie oznacza, że dany pseudonim nie został już zajęty. Zgaduję, że upragnione ID zostało już prawdopodobnie wykorzystane na koncie dla osoby niepełnoletniej, a ponieważ na tego typu kontach nie ma dostępu do usług online (włączając w to chat), nie możesz namierzyć takiej osoby poprzez wyszukiwanie znajomych Oops

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 3 z 4 (2 787 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zmiana nazwy użytkownika

★ Novice

Spróbuję skontaktować się doradcą EA, ale faktycznie może ktoś z kontem dla dzieci zajął ten nick. Dziękuję za obie odpowiedzi Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (2 781 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem