Zmiana jezyka z ANG na PL. Jak?

autor: PanDobrodziej
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zmiana jezyka z ANG na PL. Jak?

★★ Novice

Witam!

 

Kupilem Sims4 w zwiazku z najnowsza promocja i gra sie bez pytania zainstalowala w jezyku angielskim. Nigdzie, nie widze opcji zmiany jezyka, a w wlasciwosciach gry na Origin jest tylko do wyboru jezyk angielski. Prosze o pomoc jak moge zmienic jezyk bo dzieciaki sobie nie pograja... Frown

Wiadomość 1 z 14 (7 937 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zmiana jezyka z ANG na PL. Jak?

Hej.

Czy gra została zakupiona bezpośrednio w sklepie Origin?

Oraz w regionie jakiego państwa przebywała osoba kupująca grę w czasie zakupu?

 

Prawdopodobnie problem jest spowodowany poprzez zakup gry nie na terenie naszego kraju (Origin) lub kupienie gry nie posiadającej polskiej wersji językowej (inny sklep).

Wiadomość 2 z 14 (7 931 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zmiana jezyka z ANG na PL. Jak?

★★ Novice

Witaj!

 

Gra zostala zakupiona na terenie UK bo tutaj mieszkam, jednak nie mam zadnej opcji zmiany jezyka z Eng-US, co jest lekko irytujace. Zakupilem gre z dodatkami i jesli nie ma opcji zmiany jezyka to gra pojdzie pod reklamacje niestety. 

Wiadomość 3 z 14 (7 926 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zmiana jezyka z ANG na PL. Jak?

Niestety, ale gra The Sims 4 zakupiona na terenie Wielkiej Brytanii zawiera tylko angielską wersję językową. Jest to związane z regionalizacją gier.

Bez tytułu.png

Jeśli jesteś zainteresowany zwrotem gry zajrzyj do TEGO artykułu opisującego gwarancję zadowolenia.

 

Wiadomość 4 z 14 (7 921 wyświetleń)

Dot.: Zmiana jezyka z ANG na PL. Jak?

★★ Novice

Bez sensu. I zadnej latki, tlumaczenia, mozliwosci zmiany? 

Wiadomość 5 z 14 (7 919 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zmiana jezyka z ANG na PL. Jak?

Niestety, ale tak jak napisałem, wiąże się to z regionalizacją. Więcej o tej usłudze możesz przeczytać w TYM artykule.

Wiadomość 6 z 14 (7 916 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zmiana jezyka z ANG na PL. Jak?

Community Manager

Hej @PanDobrodziej

 

Gry zakupione przez Origin tak jak wspomniał @Revan2000s, są regionalizowane, co za tym idzie po zakupie otrzymujesz grę z językami które przeznaczone są na dany rynek. Dokonując zakupu w Wielkiej Brytanii otrzymałeś grę w języku angielski. Analogicznie gra zakupiona poprzez Origin na terenie Polski, byłaby w języku polskim. Tyczy się to tylko podstawowej wersji gry, jako że dodatki "pobierają" język z podstawowej wersji gry. 

 

Jeśli chcesz zwrócić grę możesz skorzystać z Gwarancji zadowolenia gier z Origin, lub skontaktować się z nami telefonicznie. 

Wiadomość 7 z 14 (7 908 wyświetleń)

Dot.: Zmiana jezyka z ANG na PL. Jak?

★★ Novice

Wybornie, czyli zeby kupic gre po Polsku musze specjalnie jechac do Polski. I po raz kolejny Origin < Steam. Glupota ludzka nie zna granic...

Wiadomość 8 z 14 (7 897 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zmiana jezyka z ANG na PL. Jak?

Pozwól, że zostawię tu link do mojej odpowiedzi w podobnym temacie. Powinien on trochę przybliżyć temat regionalizacji gier.

http://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Zmiana-jezyka/m-p/6222956/highlight/false#M725

Spoiler

Wiąże się to także z ceną dostosowaną na dany rynek. Posłużę się tu przykładem gry Battlefield 1 w edycji "Rewolucja".

Cena na polski rynek wynosi dokładnie 199.90 zł, gdzie na rynek w Wielkiej Brytanii po przewalutowaniu cena wynosi  ~ 257zł

wal.png

Wiadomość 9 z 14 (7 890 wyświetleń)

Dot.: Zmiana jezyka z ANG na PL. Jak?

★★ Novice

A ja tez pozwole sobie przetoczyc odpowiedz z tego tematu:

 

'Nie wiem właściwie czego spodziewałem się po EA.'

 

Zenada. 

Wiadomość 10 z 14 (7 880 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem