Dot.: Zmiana formacji podczas meczu

autor: NaiteI
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zmiana formacji podczas meczu

★★★ Newbie

Witam,
Mam problem ze zmianą ustawienia/ formacji podczas meczu. Podczas każdego meczu w trakcie rozgrywki zmienia mi się formacja na podstawową + pozycje zawodników, np ŚN przechodzi na PO lub LP na ŚP. Czy ktoś może mi powiedzieć z czego wynika ten problem? Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 5 (9 352 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: Zmiana formacji podczas meczu

★★★★ Guide

@EdwinsonPL@DEVVIL88pllWitajcie.

 

Może ja troszkę rozwinę. W obecnej fifie każdy tryb z tych> (ultra defensive – defensive – attacking – ultra attacking) jest jakby oddzielną formacją która SAMEMU wedle uznania można ustawić w opcjach składu. Mam wrażenie ,że już nie ma domyślnych ustawień jak w przypadku poprzednich odsłon ,że na ultra attack wybiegał Ci nawet środkowy obrońca na napad.(Tak mi się wydaje). Przynajmniej ja od początku gry, każdy slot mam ustawiony pod siebie ze swoją formacją i jej taktykami. Dlatego polecam wejść w skład i samodzielnie to wszystko poukładać. Wtedy przynajmniej będziesz wiedzieć na co zmieniasz.

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 5 (9 285 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zmiana formacji podczas meczu

Community Manager (retired)

@EdwinsonPL 

 

Jeśli używasz D-Pad (strzałki na padzie) do zmiany na: ultra defensive – defensive – attacking – ultra attacking, formacja również ulegnie zmianie. 

Wiadomość 2 z 5 (9 322 wyświetleń)

Dot.: Zmiana formacji podczas meczu

★ Novice

Ale dla czego tak się dzieje? Da się to jakoś wyłączyc? Gram ofensywnie to daje strzałki na ofensywnie a formacja mi wchodzi na defensywnie no bez sensu 

Wiadomość 3 z 5 (9 291 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Zmiana formacji podczas meczu

★★★★ Guide

@EdwinsonPL@DEVVIL88pllWitajcie.

 

Może ja troszkę rozwinę. W obecnej fifie każdy tryb z tych> (ultra defensive – defensive – attacking – ultra attacking) jest jakby oddzielną formacją która SAMEMU wedle uznania można ustawić w opcjach składu. Mam wrażenie ,że już nie ma domyślnych ustawień jak w przypadku poprzednich odsłon ,że na ultra attack wybiegał Ci nawet środkowy obrońca na napad.(Tak mi się wydaje). Przynajmniej ja od początku gry, każdy slot mam ustawiony pod siebie ze swoją formacją i jej taktykami. Dlatego polecam wejść w skład i samodzielnie to wszystko poukładać. Wtedy przynajmniej będziesz wiedzieć na co zmieniasz.

Wiadomość 4 z 5 (9 286 wyświetleń)

Dot.: Zmiana formacji podczas meczu

★★★ Newbie

Witam ja również mam ten problem. Niby rozumiem o co chodzi ale przypisuję moja formację do stylu np .ofensywny czyli potwierdzam plan gry i w meczu robię na ofensywny i wraca domyślna. A to co przypisałem jest w zrównoważonym. Może ktoś rzetelnie napisać jak ustalić plan gry żeby po naciśnięciu planu na ofensywny była ta formacja którą niby przypisałem do danego stylu?? Jak mam mieć moje ustawienia to muszę grać na zrównoważonym...

Wiadomość 5 z 5 (9 223 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA