Dot.: Zła optymalizacja

autor: emesi75
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zła optymalizacja

★★★ Newbie

Powinniście pomyśleć o słabszych komputerach,a nie tylko o komputerach z kartami z nową technologią,mam na myśli karty RTX,i wyższymi procesorami,typu Ryzen,itp.

A gdzie GTX 1050 Ti  lub GTX 970 ?. Co ze słabszymi procesorami,np:.. i5-7400? czemu nic z tym nie robicie ? Gra ma tak wielkie spadki,że wchodząc do gry,po chwili wychodzisz,bo nie jest grywalna,i odechciewa się już w ogóle w nią grać,mam nadzieje że niebawem to poprawicie ?

Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 3 (585 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zła optymalizacja

Community Manager

Hej @GrUBY-Andre45,

 

O ile dwie wymienione przez Ciebie karty graficzne GTX 1050 Ti i GTX 970, spełniają minimalne wymagania gry Battlefield V, to procesor i5-7400 jest poniżej minimalnych wymagań. Niestety, z biegiem czasu silniki gier wymagają większej mocy, a co za tym idzie komputery będą musiały spełniać nieco wyższe wymagania. Frown

Wiadomość 2 z 3 (515 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zła optymalizacja

★★ Novice
Witaj,
Coś jest na rzeczy z tą optymalizacją, sprzętu może nie mam najwyższej, a nawet średniej półki, I7 5700HQ, GTX960, ale jak czasami mam grając w DM te min. 40fps, to innym razem na tej samej mapie potrafi zaliczyć spadek poniżej 30 i jest pokaz slajdów.
A tak przy okazji, @EA_Kuba
Masz może pomysł co może być przyczyną, że po ostatniej aktualizacji BFV resetuje mi ustawienia sterownika nVidia w panelu 3D?
Np. ustawiam "maksymalna wydajność" i daje zastosuj, zamykam panel,uruchamiam grę, a po zakończeniu rozgrywki, otwieram panel, a tam ustawienia domyślne, czyli "jakość". Problem występuje tylko w przypadku BFV.
Wiadomość 3 z 3 (498 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem