Zhakowane konto ze zmienionym mailem

autor: AbC7647a1133281
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zhakowane konto ze zmienionym mailem

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam zostalem shakowany z konta origin Pisze z innego konta Ea poniewaz na stare nie mma dostepu.Sytuacja wyglada nastepujaco nie wchodzilem na origina przez tydzien i wpisuje login i haslo i patrze ze jest cos zle.

postanowilem odzyskac haslo wchodze na maila przypisanego do mojego konta od poczatku [edit: email address removed] a tu mam wiadomosc w ktorej pisze ze moj email zostal zmieniony i nick tez nawet dam screenshota Wink do swojego maila podanego wyzej mam dostep i zostal on zmieniony na ten co jest widoczny na screenshocie tak samo z nickiem Elcosta zostal zmieniony na

228Petruha228 czy jest szansa na odzyskanie mojego konta?

byc moze pamietam to pytanie sekretne co sie daje Standard smile prosze o najszybsza odpowiedz dzieki !

dodam ze posiadalem na tym koncie dwie gry star wars battlefront 1 i 2 i na battlefronty 2 mam na emailu dowod kupienia oraz numer zamowienia !

Wiadomość 1 z 5 (2 027 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zhakowane konto ze zmienionym mailem

[ Edytowane ]

Witaj

 

Włamanie na konto to poważna sytuacja nie cierpiąca zwłoki.

 

Sprawdź pierwsze kroki przedstawione w TYM linku.

Jeśli to nie pomoże skontaktuj się przez ten formularz

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

 

 

Do weryfikacji przydatne będą: Adres e-mail, na który było zarejestrowane Twoje konto EA. Nazwy użytkownika lub konta konsolowe (tagi gracza Xbox czy online ID w sieci PlayStation™Network) powiązane z Twoim kontem EA. Numery faktur lub kody produktu do gier zakupionych na tym koncie.

 

Od siebie POLECAM dwustopniową weryfikację w celu zabezpieczenia konta. Jak takową zrobić znajdziesz TUTAJ.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (2 002 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zhakowane konto ze zmienionym mailem

[ Edytowane ]

Witaj

 

Włamanie na konto to poważna sytuacja nie cierpiąca zwłoki.

 

Sprawdź pierwsze kroki przedstawione w TYM linku.

Jeśli to nie pomoże skontaktuj się przez ten formularz

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

 

 

Do weryfikacji przydatne będą: Adres e-mail, na który było zarejestrowane Twoje konto EA. Nazwy użytkownika lub konta konsolowe (tagi gracza Xbox czy online ID w sieci PlayStation™Network) powiązane z Twoim kontem EA. Numery faktur lub kody produktu do gier zakupionych na tym koncie.

 

Od siebie POLECAM dwustopniową weryfikację w celu zabezpieczenia konta. Jak takową zrobić znajdziesz TUTAJ.

Wiadomość 2 z 5 (2 003 wyświetleń)

Dot.: Zhakowane konto ze zmienionym mailem

★★★ Newbie

dziekuje za odpowiedz bede dzwonic mam wszystko co trzeba Standard smile dzieki

 

Wiadomość 3 z 5 (1 988 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zhakowane konto ze zmienionym mailem

Community Manager

Hej @AbC7647a1133281

 

Udało Ci się zabezpieczyć swoje konto? Póki co oznaczam odpowiedź @SylwesterSpalony jako rozwiązanie, daj nam znać jeśli nadal będziesz potrzebować pomocy :eahigh_file:

Wiadomość 4 z 5 (1 960 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zhakowane konto ze zmienionym mailem

★★★ Novice

Miałam taki sam problem. Konto zhakowane, adres mailowy, hasło i login zmienione. Na maila otrzymałam wiadomość o zmianie adresu, więc napisałam do nowego "właściciela". Domena rosyjska, stwierdził, że zakupił moje konto i nie wiedział, że jest ono w użytku. Odzyskałam dostęp do konta na origin, ale nie byłam w stanie zmienić nicka. Z pomocą przyszedł chat EA (było to w sobotę), miła pani z USA zmieniła to co mogła zmienić i odzyskałam swoją nazwę. Dlatego przestrzegam, by mieć jakieś oryginalne i trudne hasło, bo jak widać licho nie śpi :/ 

Wiadomość 5 z 5 (1 920 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem