Zerwane połączenie przez Origin ?

autor: PL_Thiago90
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zerwane połączenie przez Origin ?

★★ Apprentice

Witam mam problem. Mianowicie co kazdy mecz mam zerwane polączenie z przeciwnikiem gdy tylko ktos zrobi sie dostepny z listy znajomych lub wyskoczy jakie kolwiek powiadomienie z Origin. Wyskakuje komunikat ze kazde nacisniecie "alt + tab" zrywa polaczenie. Moge wyłączyc cześć powiadomien w origin lecz np komunikatu "czatuj publikuj...." juz nie wylacze. Mam ustawioną opcje by gra odpalała sie w trybie "okno bez ramek" lecz nie pomaga 

Wiadomość 1 z 2 (402 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zerwane połączenie przez Origin ?

Community Manager (retired)

Witaj @PL_Thiago90

 

Utrata fokusu zazwyczaj jest powodowana aplikacjami działającymi w tle bądź nawet usługami samego Windowsa.  Oficjalne wyjaśnienie dotyczące fokusu znajdziesz na naszej stronie pomocy. 

 

Co do rozwiązania tego problemu zalecam sprawdzenie aplikacji, które działają w procesach oraz, które uruchamiają się po starcie komputera. Celem wykluczenia usług aplikacji które mogą powodować taki stan rzeczy możesz spróbować następujących kroków:

 

  • Przetestuj uruchomienie gry w trybie okienkowym: Ustawienia gry > Ustawienia obrazu> Okno

  • Jeśli nie zlokalizowałeś aplikacji bądź procesu, który to powoduje możesz spróbować Czystego Rozruchu

Życzę powodzenia!

Wiadomość 2 z 2 (382 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA